Suburra: Krvavé předměstí - Série 2 (2019) (série)
Režie:
Andrea MolaioliScénář:
Barbara PetronioKamera:
Arnaldo CatinariHrají:
Alessandro Borghi, Giacomo Ferrara, Claudia Gerini, Filippo Nigro, Federica Sabatini, Eduardo Valdarnini, Francesco Acquaroli, Adamo Dionisi, Rosa Diletta Rossi, Barbara Chichiarelli (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Cinaglia čeká, jak dopadne jeho politická kampaň. Samuraj znova přitáhne otěže Aurelianovi s Lelem. Spadino se vychytralým tahem snaží dostat k moci. (Netflix)
Hrají
Alessandro Borghi
Itálie
Nejlepší seriály:
Romanzo criminale - La serie (2008) (seriál)
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Supersex (2024) (seriál)
Giacomo Ferrara
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Suburræterna (2023) (seriál)
Claudia Gerini
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Filippo Nigro
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Medicejové (2016) (seriál)
Všechno volá po spáse (2022) (seriál)
Federica Sabatini
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Toy Boy (2019) (seriál)
Suburræterna (2023) (seriál)
Eduardo Valdarnini
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Carlo & Malik (2018) (seriál)
Francesco Acquaroli
Itálie
Nejlepší seriály:
Romanzo criminale - La serie (2008) (seriál)
Fargo (2014) (seriál)
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Adamo Dionisi
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Rocco Schiavone (2016) (seriál)
Rosa Diletta Rossi
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Sorelle (2017) (seriál)
Palermo (2009) (seriál)
Barbara Chichiarelli
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Dobré matky (2023) (seriál)
Carlotta Antonelli
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Suburræterna (2023) (seriál)
Paola Sotgiu
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Suburræterna (2023) (seriál)
Emmanuele Aita
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Suburræterna (2023) (seriál)
Alessandro Bernardini
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Rocco Schiavone (2016) (seriál)
Pietro Biondi
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Chobotnice (1984) (seriál)
1992 (2015) (seriál)
Marco Felli
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Stefano Fabrizi
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Pierluigi Telese
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Il maresciallo Rocca (1996) (seriál)
Don Matteo (2000) (seriál)
Simone Destrero
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)
Fabrizio Nardi
Itálie
Nejlepší seriály:
Suburra: Krvavé předměstí (2017) (seriál)