Spider-Man: Paralelní světy

• USA Spider-Man: Into the Spider-Verse (více)

Phil LordChris Miller, tvůrci hitů Lego příběh a 21 Jump Street spojili svůj um a talent, aby divákům představili dosud nepoznaný svět Spider-Mana v přelomovém a unikátním vizuálním stylu. Spider-Man: Paralelní světy představí dospívajícího chlapce z Brooklynu Milese Moralese a nekonečné možnosti Paralelních světů, kde je víc než jen jeden maskovaný hrdina. (Falcon)

Joedas

Svižná jízda s formou, která mezi comicsy nemá konkurenci. Smršť nápadů, kreativita a nadšení z tvůrčí svobody jsou tak nakažlivý, že jsem to hodnocení dost možná přestřelil, ale s radostí a čistym svědomim. Animák roku. ()

Kutkey

Film, který je především díky své animaci naprosto jedinečný. Podle mě nejlepší film se Spider-manem, i když u mě vždy povede seriál z roku 1994, tento snímek se mu velmi přiblížil a to především, díky zajímavému příběhu, rychlému tempu, akci, velmi povedené animaci a charismatickém hlavním hrdinovi, stejně jako charismatickém Peteru Parkerovi. ()

fleshbekr86

geniální film, tolik humoru, gagů, vtipu a zároveň akce a cool postaviček, spojení nespojitelného a vše zabalené v naprosto ojedinělém vizuálu, který doslova vyráží dech. Přemýšlím, jaký film vyloučím ze své top10, abych tam tento klenot, na který mi vlastně chybí slova, dal namísto něj. Neuvěřitelné, neskutečné! ()

markymarkus

cistokrvná fantazia v neuveritelne zaujimavom vizualnom style, ktory si vraj sony patentovalo, takze ho neuvidime len tak v niecom, ale dufam, ze v dalsich vynimocnych filmoch, ako je prave tento. Som ohureny, ocareny, onemely. Podla mna nie len jeden za najlepsich animakov, ale filmov vobec! Tesim sa na cokolvek takto unikatne a vizionarske, co pride dalsie. A netrpezlivostou si okusujem nechty :) ()

vojta123

Obrovské překvapení... po tom množství super-hrdinských filmů co na nás hollywood chrlí jsem si říkal ,že mě další takový nedokáže oslnit nebo něčím překvapit a ejhle opět jsem se zmýlil. Tak dobré zpracování malovaného papíru jsem dlouho neviděl a ten soundtrack se jim taky neskutečně povedl. Asi by se dalo říct že čím víc dimenzí tím lepší film :D ()

george82

Tak v prvé řadě jsem žrád za ten neotřelý přístup a jiný pohled na Spideyho. Příběh hezky utíká a animace je taky super jiná. A navíc je to vtipné a doprovází to skvělá hudba. ()

sniperjozef

Super cool napěchovaný akční komiks! Pro mě nejlepší Spider-Man! Komiksové zpracování celého filmu, hlášky a propojení paralelních světů (Spoiler: Nejen lidských) je dohromady prostě vystřelující z bot! O soundtracku ani nemluvím. Výborně vybraná muzika, která do filmu sedí jak pr*el na hrnec. Kluci scénáristi a režiséři odvedli v tomhle filmu skvělou práci. Viděno v NYC v kině. ()

horor2

Tak nakonec musím souhlasit. Paralelní světy jsou vážně super zábavou. Skvělý příběh, akce a humor. Doporučuji Všem komiksovým nadšencům a fanouškům pavoučího muže. Animák, od kterého jsem nic nečekal a vyrazil mi dech :-) Někdy neočekávat znamená příjemně překvapit :-) ()

Kortexo

Podlehl jsem recenzím a šel do kina, abych si udělal názor na kvalitu dnešních animáků pro mladší.Špičkový film, který prodá mnoho hraček a triček a po právu.Dokonalé!!! ()

Emjecko

"Spider-Man. Zase? No to snad ne! To mám znovu poslouchat, jak s velkou mocí přichází velká zodpovědnost a dívat se na líbačku vzhůru nohama? Jo teď to má být animované. A s mluvícím prasetem. V naší dimenzi? Please. Ani mě nehne." Tak se koukejte rozhýbat, protože Spider-Man: Paralelní světy vám představí budoucnost komiksových adaptací na filmovém plátně. Pak že už není co vymýšlet... ()

MarvelLover

Parádní hláškující oddechovka se spoustou postav ze světa Spider-mana. Skvělé písničky a skvělý příběh. Plus bych chtěl pochválit český dabing tohoto filmu, který je oproti ostatním dabovaným filmům úplně geniání. ()

F-red

Najprv som to videl s českým dabingom a chcel som tomu dať 5 hviezd, no potom som si to pozrel so slovenským a dal by som odpad! (Slovenská dabingová mafia - hnus) ()

Fabe

O budoucnost animovaného filmu se bát nemusíme. Spiderman a Love, death & robots to mají pevně v rukách. ()

PlayEasy

O tom, že se připravuje něco jako animovaný Spider-Man jsme už slyšeli před tím, než to vešlo do kin, ale čekali jsme, že to bude shitka. A dokonce Oscar za animák!? .... Úspěch nám nedal klidu, a tak jsme si počkali až to bude ke stažení na internetu a zkoukli to. A ono je to sice netradiční Marvel, kde zemřel Peter Parker (!) takový, jak ho známe, přesto skvělá pecka s novou komiksovou animací a dle nás je libová, i když komiksy vůbec nečteme, výborná akce a obzvláště "starší" Peter a samozřejmě hlavní hrdina se nám zamlouvali. Taky slušné rapy a filmový (paralelní) svět nás zas pro jednou dostal. 80% ()

Renie42

Někomu se ta animace líbí, někomu ne. Já se s tím nějak nemohla ztotožnit po celou dobu filmu. Ale příběh se mi líbil, ostatní spider lidi, roboti, prasátka, byli fajn. ()

jirin_cz

Dle hodnocení zde mi evidentně něco uchází... Pro mě nuda, nezajímavý děj, ani soundtrack mě nenadchl a grafika taky nijak uchvátná, pomalu jak osmdesátkové komiksy. Hvězdička jen za komiksovost filmu s bublinami apod. ač mě to spíše otravovalo, ale nápad je to zajímavý. ()

adamix

Dokonalé spojenie CGI generovaného sveta s tým kresleným, mangou a komiksom v obale predstavujúcim začiatkom novej éry animovaných filmov. Pre detské publikum síce trošku komplikované a vo väčšom množstve, na aké je človek zvyknutý, stále si však zachováva divácku pozornosť, i keď často nevieme, kam ju máme skôr upriamiť. Keby som už dávno z týchto kreslených komiksoviek nevyrástol, bez váhania by som dal plný rating, srdcu i dojmovo je mi však bližšie hodnotenie 4*. Každopádne je to vynikajúca práca. ()

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

Nicolas Cage potvrzen jako hraný Spider-Man Noir

14.05.2024

Nicolas Cage brzy obleče černý baloňák a klobouk, už je to snad jisté. V úterý 14. května totiž bylo z příslušných míst oficiálně potvrzeno, že si skutečně má zahrát hranou verzi postavy noirového… (více)

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Noirový Spider-Man míří na Amazon