Adonis Creed (Michael B. Jordan) bojuje se životem i sám se sebou. Snaží se ze všech sil, aby se věnoval svým nejbližším a zároveň nezanedbával přípravu na důležitý souboj v ringu. Čeká ho silný soupeř, jehož jméno se navíc spojuje s dávným neštěstím v jeho rodině, a blížící se zápas bude proto nejen náročný, ale i velmi osobní. Spolu s Rockym (Sylvester Stallone) po svém boku se Adonis pokusí naplnit dávný odkaz a získat odpověď na otázku, za co se vyplatí bojovat. Creed II je filmem o návratu, který oživí vzpomínky a znovu připomene, co dělá šampióna šampiónem. Poselství zní jasně - nezáleží na tom, jak daleko ve svém životě dojdeš, tvá minulost a tvá rodina bude vždy s tebou. (Forum Film CZ)

Diskuze

manonfire

Uvidime ci ta potesi aspon Rambom.

Nemyslim si, ze Sly tocil Creeda hlavne kvôli prachom. Na to ma nekonecnu seriu Escape plan.

Proste chcel aktualizovat pôvodny pribeh o loserovi do sucasnych podmienok. Takze to, ze bol hlavny hrdina prislusnik nejakej utlacanej mensiny bolo samozrejme a syn Creeda musel byt logicky neger. Mne to pripadalo v pohode.

na příspěvěk reagoval manonfire

Lacike

Hovno nechám bejt. Co se má co producírovat ve prospěch těchhle Brotha's?! Sere mě. Už má mít vyděláno. Příběh?  Chci repete Čtvrtého Ramba, který si udrží brutalitu, drsnost a suchej vtip z Barmy.

manonfire

Ber to tak, ze siesty Rocky ukoncil Rockyho pribeh a teraz je to pribeh cierneho rappera. Ber alebo nechaj tak.

Akurat si neviem predstavit, ze ta este Sly potesi nejakym filmom. Co za typ pribehu by si s nim chcel vidiet?

na příspěvěk reagoval manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Pro mě je každopádně Creed nezajímavý projekt a Stallone jako dětský idol má další vroubek. Nejsep zvědav, aby lezl do prdele těchto politicky privilegovaných pičůsů. Už první Creed byl neskutečně přeceněná trapná melodramatická hovadina, a to to Sly v šestém Rockym ukončil tak parádně.

Lacike

Nevidím rozdíl. Pro mě je jednotka debility Rapper. Kombinace neadekvátního sebevědomí a neskutečné absence sebemenšího talentu. To Romáles aspoň umí na cimbál, hůsličky  atd. Poslouchat se to nedá, ale aspoň to nesere tou svou debilní opičí nabubřelostí. Jinak jak říká Bohůš..."Pro mě cigán jako černoch."

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

moc neprovokuj, nebo se u tebe stavím, s horkým voskem a lepící páskou, zbytek nechám na tobě ať si domyslíš.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ve trojce by se mohl klidně utkat s Asiatem, který by pozor...............byl zlý. Asiat by vyhrál a další dva filmy by byli o něm.

na příspěvěk reagoval Lacike, manonfire

Lacike (hodnocení, recenze)

Ja by som bol spokojny, keby mlady bol nejaky aziat. Ale kladny aziat by v Hollywoode nepresiel. Vsetci su zakerni. :)

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

inac jordan je v pohode,(najviac na facku bol vo friday night lights) to len reziseri chcu z toho cernoske drama z geta

Rocky se dočká dalšího spin-offu

Rocky se dočká dalšího spin-offu

29.07.2022

Boxerská franšíza kolem Rockyho se rozroste. Po Creedovi se totiž vlastního filmu oficiálně dočká také Rockyho nemesis Drago. Scénář ke snímku od studia MGM chystá Robert Lawton (Crave), který mimo… (více)

Další Transformers našli režiséra

Další Transformers našli režiséra

17.11.2020

Po dlouhém a náročném hledání zdá se studio Paramount konečně našlo režiséra příštích Transformers. Snímku, jenž si klade za cíl restartovat celý vesmír a začít s čistým štítem, se tak nakonec ujme… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Studio United Artists znovu ožívá

Studio United Artists znovu ožívá

06.02.2019

Sto let poté, co legendární tvůrci D. W. Griffith, Mary Pickford, Charlie Chaplin a Douglas Fairbanks založili první distribuční a produkční společnost na podporu nezávislých filmových umělců, studio… (více)