Americký snímek je inspirovaný neuvěřitelným skutečným příběhem rodiny Beamových. Když se Christy (Jennifer Garner) dozví, že její desetiletá dcerka Anna (Kylie Rogers) trpí vzácnou a nevyléčitelnou nemocí, začne bojovat za její uzdravení a urputně se snaží najít řešení. Poté, co Anna přežije děsivou nehodu, se bezprostředně po dramatickém pokusu o její záchranu stane zázrak, který vyrazí dech lékařským specialistům, stmelí celou rodinu a inspiruje jejich komunitu. (HBO Europe)

KapitanKuraz

No héé´j, staviť na city, až dačo, čo by som nazval duševné vydieranie, nasrať do toho milióny a podať hovno, čo by ani pes neočuchal. Hej OK, dačo to ukázalo pre slaboduché precitlivelé dušičky, no takto to nefunguje. Jasne, treba ukázať radosť, pomáha to, ako placebo, ale o to viac to vie vzbudiť nenávisť a pocit ukrivdenia. Hej no, svet je kurva. ()

BStone

Film podle skutečné události. Toto často používané klišé je u tvůrců poměrně ve velké oblibě. Nicméně věřím, že se tyto události mohly takto stát. Zážitek blízké smrti prožilo dost lidí a ke spontánním uzdravením nebo jiným změnám dochází. Je to poměrně dobře zahráno, příběh je zajímavý. Co jsem ovšem těžce zkousával, je ta všudypřítomná kostelová propaganda a pokud to v USA takto funguje, je to typický sektářský model. Každopádně se ve filmu kromě těch slabých momentů naštěstí našly i ty silnější 40% ()

dragon'88

"There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle." Ako ateista mozem povedat, ze nabozenstvo moze fungovat, ale samozrejme nie kvoli tomu, ze existuje boh. Pekne natoceny, emocionalne silny film a nie agitka, ako tu viaceri omielaju. Ale pokial ste emocne zakrneli, tak sa tomu vyhnite. 3.5* ()

Drahocam

Silný,  emotivní,  film o jednom velkém zázraku, který jednu chvíli plnil novinové stránky po celém světě. Pro věřící a lidí, kteří bojují s nemoci může být i hodně inspirativní. A jak je bylo řečeno, zázraky se kolem nás dějí neustále, jen musíme otevřít oči a vnímat je. Další z filmů, který mě chytil u srdce a musela jsem se na něj podívat znovu. ()

Boby93

Pro tento typ filmů mám celkem slabost. Na jedné straně beznaděj, zoufalost, smutek, vztek. A na druhé straně víra, síla a touha v to, že nakonec bude vše v pořádku a život se nezhroutí, ale rozkvete. Také není tento film určen pro všechny, citlivější a rodinné typy určitě zaujme. Já na zázraky věřím. 80% ()

Reyer

Jelikož jsem tata od 3 děti. Tak jsem bulel půl filmu. A rozhodně i jako neotec bych brečel. Nádherný film. Každý film, který je založen na skutečné události. Je silný... doporučuji...jen na to musí být člověk nalazen ()