Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Guvernér Perry postaví Johna do trapné pozice; Jamie má omezený pohled. (SkyShowtime)

Recenze (8)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Guvernérka, která kandiduje do senátu, chce coby svou náhradu Jamieho. Příliš hodně moci je ale podle Johna jeho slabinou. Závěr je tak pro Jamieho krutý. Dočkáme se i „výživného“ osobního rozhovoru mezi honákem Ripem a majitelem ranče. Tak domluveno. Každopádně dál platí, že už chybí silné téma a dobré zápletky. Kam se třeba posouvá takový Kayce? Loajální veterán s dobrým srdcem toho moc nenamluví a opuštěním ranče myslel na svou rodinu. Jo a teď ho chce ulovit jedna buchta. To je celé. Jamieho tvůrci trochu uklidili na druhou kolej, jeho vrtkavý charakter a nedostatečná rodinná loajalita se nikam nevyvíjí. Na Ripa, na kterého je spoleh, je pořád spoleh… mám pokračovat? ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Slýchal jsem různé názory, kdo má nyní nejnudnější a kdo úctyhodnou linku, za mě poměrně strádá jen Kayce, jinak jsem zaháčkován u všech postav. Konečně jsem se do toho zas ponořil a nenudím se jako na začátku série. ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Monica otvorí oči a už reve kde je Tate. Kayceho linka je v slepej uličke a tak mu idú hodiť do cesty novú babu. Jaimie je bez vplyvu, Jimmy je bez vplyvu. Lloyd ide urobiť kúpu a rozhodnutie života. John chytá opraty osudu do vlastných rúk a ide aj položiť dôležitú otázku Ripovi. Taký chlapsky dialóg. Za mňa bol najlepší dialóg medzi Beth a šéfkou protestov - Tá norka je mŕtva, komu pomôže tento protest? Ďalej norke. Aj tá je už mŕtva. Proste Beth. A ako si ty pomohla planéte? Well, ja mám actual job s rizikom a zodpovednosťou. Predvolený slogan I did it by sa hodil aj v realite 🙂 ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama