Neslavně známé léto roku 1977 bylo časem srážky disca s punkrockem, ale i létem, počas kterého řádil vrah, označený jako "Samův syn". Šílený maniak si vybíral milenecké páry a osamělé dívky. Dařilo se mu zabíjet a unikat beze stop, a jak teploty a počty obětí stoupaly, k pátrání se přidala i samotná mafie a občanské hlídky. Kadeřník Joey se svou partou povalečů dostali nápad, že vrahem je někdo z jejich čtvrti. Sepsali si proto seznam podezřelých a začali hledat toho, kdo jim bude nejvíc připadat jako vrah - někdo, kdo je jiný než ostatní... (Intersonic)

PORTER44

Hlavní hrdinové jak vystřižený s Pomády,oblečení ,účesy ,tráva, pravý 70léta a v čele J.Leguizamo který podle mě dost přehrával a vůbec se tam nehodil,pak se objevý první oběti vraždícího maniaka ,ale vůbec mi to nepřipadalo jako napínavý drama,policajti vypadají jako imbecilové,žádný pořádný detektiv,žádné napínavé scény pro mě nuda. ()

Thoman

Tak toto byla slabota strašlivá...Hodně dlouho se mi nestalo, abych u filmu, který jsem si sám vybral, čekal na konec jen z principu...A já vůl si to ještě pustil s českým dabingem, který by u tohoto "díla" mohl kandidovat na sajrajt roku. Strašlivost neskutečná! ()

Ganka

Skvělý film. Přestože je drsný a krvavý, tak má něco do sebe. Brody je prostě chameleon. Zaujala mě spíš ta myšlenka, jak se dokážou lidi ve vlastní sebeobraně zfanatizovat a jsou odhodláni pod rouškou dobra ukamenovat kohokoliv, kdo se trochu liší. A vlastně je škoda, že posledních deset minut dopadlo tak jak dopadlo, protože jinak by divák zůstal ochromen a ohromen, zašeptal by: "velkolepé". Takhle si našinec jen povzdychne a řekne si: "aha, další americkej hepy end". ()

Rathe

Vynikající film, který poukazuje na to, že i New York nebyl vždy úplně ke všemu tolerantní a nevšímaví. Jak se někdo lišil, něco s ním muselo být špatně. Řekl bych, že je to i podle skutečné události, takže o to víc je to důvěryhodné. Ale film byl parádní, hlavní postavy docela zajímavé, ale ne takové, které si zamilujete. Takže kdyby se někdo z nich stal obětí vraha, ani by to srdce divákovi neutrhlo. ()

milos.bradik

Měl to být film o masovém vrahovi a přitom to vypadalo jako nepodařený remake Horečky sobotní noci. Plno taliánských teenagerů, kteří jen šoustají a fetují. ()

Sejkorka

Slušné obsazení (John LeguizamoAdrien BrodyMira SorvinoJennifer Esposito) slušné výkony. ... Příběh složený z prolínajících se osudů několika obyvatel Bronxu – mladého kadeřníka Vinnyho (John Leguizamo), jeho ženy Dionny (Mira Sorvinoová), punkového hudebníka Ritchieho (Adrien Brody), jeho dívky Ruby (Jennifer Espositoová),.....Zaujala mne hlavně Mira Sorvino (v době natáčení již držitelka Oskara - 1996  Mocná Afrodíté) Na závěr jsem čekal, že ta banda pitomců z domobrany pankáče Ritchieho zabije. No, nevyšlo to .... ()