Pátrání

• USA Searching (více)

gggggg

Tvorcovia síce netradičným a originálnym spôsobom poukazujú, ako otec v stredných rokoch dokáže zbierať smeti na internete po svojej dcére, ktorá sa stratila. Z môjho pohľadu to bol predvídateľný film vždy na 15 minút dopredu, bolo jasné ako to celé skončí, kto bol páchateľ a ako sú do toho zakomponované postavy. Jediné, čo som dopredu neodhalil bolo miesto pobytu nezvestnej. Film je točený netradične a väčšinu filmu vidíme len cez webkamery a hovory. Musím povedať, že radšej uprednostním poctivú detektívku, ako tento štýl príbehu. ()

Majk_Gamer

Neskutečnej napínák ! V posledních pár minutách jsem myslel, že prasknu ! Nejvíc mě na celém filmu bavila skutečnost, že je celý film natočený pouze pomocí webkamer z notebooků, telefonů a dalších kamer. Jsem IT nadšenec, tudíž mi tento styl velice seděl a nebylo to pro mě nic nepříjemného - ba naopak. Vše je potřeba brát s rezervou, ale i tak nám film krásně ukazuje, jak je dnešní svět vyspělí a kolik informací se dá najít jen s pomocí jednoho notebooku a internetu, stačí se zamyslet a mít nějakou strategii a "dokážete vypátrat i zdánlivě nemožné." ()

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster