Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poté, co se světem začne šířit epidemie ptačí chřipky, dostane agent FBI za úkol přivést desetiletou dívku na tajné laboratorní pokusy. Po seznámení s ní však začne pochybovat o oprávněnosti svého úkolu... (TV Prima)

Recenze (2)

pilarius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ta dětská herečka si to totálně vodí, akční hrdina k ní do dvojice sedí pěkně. Bez ní by ten seriál byl úplně o ničem, protože u zbytku ansámblu se ten casting moc nepovedl a zdá se, že ani ta zápletka nic inovativního nepředvede. Jelikož je ale teď relativně seriálové sucho, neopovrhnu tím, neb koukat se na to dá vcelku pěkně. ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Miestami strasne velmi zle, akoby si stab odskocil na karneval a prenechal plac internistom, inymi miestami fajn. Pribeh nevyzera byt velmi domyselny. Aj tak ale este kusok pozriem, lebo ustredne duo su symposi (ano, 10 rocne samovychovane decko a exvojak, ktoreho na serialovych promach doretusovali k nespoznaniu) a s nakazenymi este moze byt zabava (kedze ich doktori a strazci sa chovaju ekvivalentne k bosej dievcine v neglize kontrolujucej podivny hluk v pivnici po tme). ()

Reklama

Galerie (17)

Reklama

Reklama