Mangus

Pozoruhodný film, ktorý priblížil svetu autizmus. Skvelé herecké výkony u hlavných dvoch predstaviteľov, nielen autistického Hoffmana, ale aj Toma Cruisa. Musím pochváliť aj Hansa Zimmera za hudbu, ktorá sa mi k filmu najprv veľmi nehodila, ale teraz si film bez tejto hudby neviem predstaviť. Nápaditý film, ktorý nenudí a patrí medzi najlepšie filmy všetkých čias. 10/10 ()

james11

Samotný film je velice dobrý, ale asi by neměl na pět hvězd, kdyby Raymonda nehrál Hoffman... Jeho výkon je opravdu strhující, a díku tomu se z tohoto filmu stal skvost! ()

wellfish6

Herecký výkon Dustina Hoffmana nezpochybnitelně výborný, Tom Cruise jako polepšený bratr dobrý, scénář s pohádkovým koncem, kdy dobro vítězí nad zlem a bratr radostně přijme postiženého bratra, jen stěží uvěřitelný. ()

lemings1

Výborný film vrátane hereckých výkonov. Získal 4 oskarov k tomu nie je čo dodať. Aj keď nezískal za hudbu, myslím že tá bola jedna z najlepších, ktoré som kedy počul. Tu nie je iná možnosť ako dať ***** :-) ()

Korina

Pro mě klasický film - nevšední příběh, skoro uvěřitelný, dojímavý, hodný k zamyšlení. Skvělé herecké výkony dnes už hodnotných herců. ()

pavont

Legendy by mali zostat legendy ale co uz. Ano Dustin si rolu nastudoval poriadne ale svoje gesta a repliky opakuje tak casto ze mi to ako umenie neprijde a stane sa otravnym. Cruise teda prdviedol aj lepsie vykony . Road movie tohto typu je zalozena na silnych emociach alebo prinajmensom humore ale v podstate sa tohto dostava poskromne co na 133min. badat velmi zretelne. Takto je to pre mna bohuzial len priemer ale vela nechybalo. ()

Spike86

100% Bez debat. Skvělý scénář, výborná režie, hudební doprovod Hanse Zimmera a neskutečný herecký výkon Dustina Hoffmana, který jde úplně mimo všechny stupnice. Ani Tom Cruise nezahrál špatně až na pár momentů. Nechybí vtipné ale i dojímavé momenty. ()

schnegy

Vždy si rada pozriem, vždy sa na konci rozplačem. Pritom film citovo nevydiera, zobrazuje vzťah dvoch bratov veľmi prirodzene. Veľmi dobré herecké výkony, atmosféra aj hudba. Film ako má byť. Bez váhania ho radím medzi moje najobľúbenejšie. ()

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

Akční thriller Zúčtování dostane sequel