Cor-Angar

Nádhera! Tady je tak vysoké hodnocení rozhodně na místě, protože co chcete tomuto filmu vytknout? Už jen za Dustina Hoffmana nejde dát nižší :) Pro jeho výkon prostě nemám slov. Tím pádem byl Tom Cruise v podstatě tak trochu "vedlejší" role, ale to neznamená že by zahrál špatně, naopak byl taky perfektní. Jejich dohadování o spodkách nebo palačinkách a javorovém sirupu mě prostě dostalo. Neviděl jsem film v originále, ale dabing mi vůbec nevadil, naopak mi přišel dost dobrej. Ke kladům bych ještě přidal hudbu, která mi dost sedla a k filmu ideálně pasovala. Celkově film ani na chvilu nenudí, spoustu scén si asi budu nějakou tu chvíli s úsměvem pamatovat a hlavně byla radost sledovat jak se vztah hlavních postav postupně vyvíjí. Prostě perfektní a někdy v budoucnu se těším na zopakování. ()

mmajjkii

Tento film do první dvacítky rozhodně patří, výborný téměř po všech stránkách. D. Hoffman zahrál autistu neskutečně dobře, takže klobouk dolů to byla fakt podívaná. A teď k tomu téměř, toto je u mne způsobeno tím, že nemám rád T. Cruise a tedy jsem musel jednu * ubrat, samozřejmě komu nevadí T. Cruise, nechť si i u mého hodnocení k tomuto filmu přidá pomyslně jednu hvězdičku. IMDb 8/10 ()

boulala

Opravdu hezký film, kterému bych dal možná i 5 hvězd. Byla tam bohužel i řada věcí, které mi vadily a jednou z nich byla postava Toma Cruise. Prostě mi byl od začátku nepříjemný a to se nezměnilo ani na konci, což se asi stát mělo. ()

JecteJogurty

Naozaj pekný film s rozumnou a hlbšou myšlienkou, ktorého kvality sú nepopierateľné. Určite však veľmi veľkú rolu zohralo aj to, ako presvedčivo Dustin Hoffman zahral Raymonda. Som rád, že existujú takéto filmy, ktoré nám ukazujú, že síce nejaké tie peniažky v živote sú dôležité, ale ďaľeko dôležitejší sú naši blízki. Celkovo je to film, ktorý ľudí má chytiť za srdce, ale robí to spontánne, bez rôznych okatých klišé. No a k tej spontánnosti zase dopomohla postava Toma Cruisea. ()

Hrobař

Tam kde jsem se bál, že bude tlačeno na citovou pilu byl film neuvěřitelně lehký a o to víc dojemný, kdy nakonec člověk div netahá kapesník "jen" z toho, že bráchové se dotknou hlavou. O výborném Dustinovi už tu bylo řečeno mnoho, to bych jen opakoval již napsané. Film o těžkém tématu uchopený za ten správný konec provazu. ()

ricky4

Neskutečně dojemný film, u kterého jsem na konci musel zadržovat slzy. Životní výkon Hoffmana, ale i Cruise byl více než dobrý a proměna jeho vztahu k bratrovi se mi velice líbila. Bohužel to muselo skončit špatně, jinak by to asi nemělo takový úspěch. Stejně je mi to ale líto. Film mi z hlediska atmosféry připomíná Forresta Gumpa, taky zde vystupoval duševně poškozený smutný hrdina... Zajímavá je taky hudba, kterou jsem nezvykle začal zaznamenávat až tak v půlce filmu a musím říct, že její volba byla správná. Nádherně podbarvuje příběh, je to vidět hlavně na konci při odjezdu vlaku. Je mi z toho opravdu smutno, a hlavně proto (když nebudu myslet na Hoffmana) dávám jasných 5 hvězdiček a navrch 95% ()

polono

Co dodat, Dustin Hoffman byl excelentní a Tom Cruise taktéž, mimochodem Tom byl veliký krasavec ;). Asi před měsícem jsem byla se třídou v divadle na Rain Manovi, ten se mi líbil tedy více než film. ()

fanda_filmu

Naprosto bravurní výkon Dustina Hoffmana hrajícího mentálně postiženého človíčka + vždy dokonalý Tom Cruise = mimořádný zážitek který člověk moc často nezažije :( Tohle je to minimum filmů které jdou od srdce a ne do peněženky... Něco nepopsatelného... ()

Zizou_

Byl to velmi příjemný film a ani na chvilku jsem se nenudil, ale na pět hvězdiček mi to nepřišlo. Dustin Hoffman zahrál brilantně, Tom Cruise taky super. ()

Agnostik

Zajímavý a netypický příběh o dvou bratrech z nichž jeden trpí autismem.Přes nečekané peripetie skrze dědictví zesnulého otce až po tragikomicky geniální situace v kasinu..Dustin Hoffman je skvělej herec ze staré školy jehož výkon je uhrančivě přesvědčivý.Rád si tento film po čase pustím znovu,jelikož již ted lze o něm říci-,,legendární´´. ()

j.s.m.v

Tom Cruise a Dustin Hoffman jako by se pro ten film narodily. Samozřejmě dávám pět hvězdiček podle mně si tento film ani nic jiného nezaslouží. ()

Emmmalie

Až neuveriteľne skvelé herecké výkony, ktoré sa spojili so skvelým scenárom a vzniklo niečo úžasné. Dustin Hoffman aj keď ho veľmi nemusím ma naozaj očaril a presvedčil ma o tom že je naozaj prvotriedny herec 90% ()

misi255

Zatiaľ čo každý je Rain Manom unesený, ja by som ho ako 19. najlepší film nenavrhla. Niežeby sa mi nepáčil, ale sú filmy, ktoré by si to zaslúžili viac. Každopádne výkon Dustina je obdivuhodný a mnohé scény sú veľmi trefné, no niečo mi tam skrátka chýbalo. 4 hviezdičky dávam kvôli nasadeniu Hoffmana, vhodne zvolenému soundtracku a záveru, pretože som čakala ďalšie americké klišé v štýle bratia zostanú spolu (až kým ich smrť nerozdelí...), ale chvalabohu to tak nedopadlo :-) ()

steews

Dobrý příběh, kde se hrdinové nemění tak snadno, takže mu věříte. Jedna z rolí, na kterou může být Tom opravdu hrdý. Naprosto neuvěřitelný je tu samozřejmě ale Dustin Hoffman, jeho výkon mi připoměl Leo ve filmu Co žere Gilberta Grapea. ()

Akční thriller Zúčtování dostane sequel

Akční thriller Zúčtování dostane sequel