Reklama

Reklama

Hráč

(seriál)
  • USA The Player (více)
USA, 2015, 6 h 17 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

John Rogers, John Fox

Hudba:

Dominic Lewis

Hrají:

Philip Winchester, Damon Gupton, Wesley Snipes, Charity Wakefield, Daisy Betts, KaDee Strickland, Nick Wechsler, Carlo Rota, Usman Ally, Kevin Wiggins (více)
(další profese)

Epizody(9)

Obsahy(1)

Nedobrovolným hráčem v podivné hře, ve které jde o život, se ocitá bývalý speciální agent Alex Kane - muž, který je špičkou ve svém oboru bezpečnostního experta...  Alex Kane pracuje jako bezpečnostní specialista v Las Vegas. Protože je špičkou ve svém oboru, najímají si ho mocní a bohatí, kteří navštíví město. K Alexovi a jeho ženě Ginny se v noci někdo vloupá. Při následné přestřelce je jeho manželka zastřelena. Alex útočníka pronásleduje na ulici, kde ho autem srazí neznámá krásná žena, která se představí jako Cassandra. Ihned ho odveze do nemocnice, kde je Alex zatčen svým přítelem od policie pro podezření z vraždy. Alex však nehodlá nechat vyšetřování na policii a z nemocnice uteče. Před nemocnicí opět narazí na Cassandru, která ho chce představit svému šéfovi, Johnsonovi. Oba jsou členy organizace, která provozuje sázky na právě probíhající zločiny. Sázející jsou velmi dobře situovaní lidé. Johnson nabízí Alexovi místo v organizaci. Bude hráčem, který bude mít za úkol probíhající kriminální čin zastavit, či jinak ovlivnit. Poté se chce Alex v márnici rozloučit s mrtvou Ginny. Ke svému překvapení nevidí tetování, které měla na prstu. V té době Cassandra maže ze svého počítače fotku, na které je právě Alex s Ginny... (TV Nova)

(více)

Recenze (16)

Thommy91 

všechny recenze uživatele

Není to špatné...Co si budem povídat, je to vykrádačka seriálu Lovci zločinců, jen celý ten princip lehce pokulhává. Ale vynahrazují to sympatické postavy a dostatek (na takový seriál) poměrně kvalitní akce. Hlavní role je zvládnutá dokonale, včetně profesionálních návyků. Je to jeden z mála seriálů poslední doby, kde mě mrzí, že se nedočkal pokračování... ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Upřímně, nechápu proč neměl seriál sledovanost (a byl utípnut po devíti epizodách). Osazenstvo příjemné a hlavně po dlouhé době měli fanoušci Wesley Snipese vidět akci (ano, v sérii má pár velice vydařených soubojů). Netvrdím, že myšlenka seriálu je nějak úchvatná (spíš mi přišla trochu nedotažená), ale po stránce dynamiky je to paráda. Honičky, přestřelky i souboje jsou natočené dobře a příjemně se na to celé dívá. Za sebe tedy říkám, škoda... (že je konec dřív než to vlastně pořádně začalo) ()

Reklama

mzss1 

všechny recenze uživatele

|50%| Shlédnuto celé (všech 9 dílů této 1. a možná poslední série). Dá se říci, že jsem si to vybral náhodně. Během 2 dnou jsem všech 9 epizod zkouknul. Zezačátku mě to docela dost zaujalo. Ale po cca 4 – 5 dílu začala kvalita klesat a to v mnoha aspektech. Přesto to mělo strašně solidní rozjezd – laťka byla nastavena vysoko, tak jsem se na závěr nakonec slitoval a dal tu nejslabší možnou 3 hvězdu. Nápad to má zajímavý, scénář taktéž, ale postupem času slábne. Herci jsou v pohodě. Hlavní hrdina Philip Winchester je sympaťák, zvládá i souboje, přestřelky atd. Charity Wakefield také dokáže dostatečně zaujmout. A Wesley Snipes mě zde bavil asi nejvíc. Po herecké stránce mě příjemně překvapil – furt na to má. I pár vtipných momentů tu sehraje. A co mě nejvíc potěšilo, párkrát tu má i souboje. Většinou krátké zneškodnění protivníků, ale ve finále 5.epizody tu má dlouhý souboj, kde se teda skvěle předvede. Takže tohle využití jeho bojového umění opravdu oceňuji. Takhle se nevytáhl ani v Expednables 3. Akce je dobře natočena – tvoří ji především přestřelky. Hudba je taková standartní. V prvních dílech tu máme i pár výbuchů, ovšem později se začne rozpočet snižovat a klesat kvalita i po jiných stránkách jak už jsem zmiňoval. I pár nelogičností se tu najde – chování postav apod. V posledních minutách finální epizody jsem se těšil na nějaké pořádné rozuzlení, nějakou tu mokantní pointu – to se však nestalo. Škoda. Nejlepší by asi bylo, aby z toho udělali film, tak dvouhodinový. I tak to mělo ale klady, tak to zatracovat nechci, přesto mě to mrzí, že to díky tolika částí šlo hezky z kopce. Výsledně slabý průměr. ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

PILOT: Sympatické adrenalinové béčko plné vystřílených zásobníků, nikdy zcela nemizících monoklů a úderné punk-rockové hudby, která živí akční scény tím správným řízem. Vážně jsem to nečekal, ale u drzého mixu Minority Report, Person of Interest a libovolné devadesátkové klasiky s Arniem jsem se v první části rozhodně nenudil. ()

Ouwen

všechny recenze uživatele

7/10 - Tleskám tvůrcům za kvalitní béčkovku, a za uvědomění si možností a rozpočtu. Ano, dočkáme se slabších chvil ve scénáři či několika amatérských explozí - ovšem jinak co se týče akčních scén, je jich fakt dost a i když přestřelky značně pokulhávaj, jak AI záporáků, tak sterilitou, průstřely jsou fajn a největší uznání patří perfektním soubojům a vynikající hudbě během akce. Bitky jsou kontaktní, nadupaný, dynamický a mají skvělou choreografii. Jen zamrzí, že jsou krátké, ale je jich požehnaně. Potěší i několik solidních hlášek a herecké obsazení, Philip Winchester odevzdává 100% výkon, je pořád propocený, v akci přirozený a furt někam utíká. Snipes je elegán, v oblecích mu to sekne, má neuvěřitelné charisma a je absolutně neporazitelnej, v akci si vede opravdu bravůrně, je v ohromné formě a jak v rychlosti, tak v kopech prostě exceluje, potěší i Charity Wakefield, je sexy, vtipná a nepůsobí jako blbka. Zbytek postav, jak záporáci, tak vedlejší už moc nezaujme, možná ještě ten policajt a to je zřejmě vše. Scénář je pouhej slepenec, aby se hlavní postava dostala do akce, či na určité lokace, bez zbytečných odboček a dialogy jsou dostačující (především díky těm hláškám). Ale chválím celé pozadí ohledně ženy hlavního hrdiny. Poslendí díl akční, našlapaný a dokonce došlo na napětí... jen postrádám emoce, za což může velká porce akce a scénář, který moc neprohloubí psychologii postav (ta u hlavního hrdiny funguje jen k fandění, ale jinak mne nechala chladným). Konec první série neuspokojivej, poněvadž prý byla první série rovněž poslední, ovšem pokud dojde k obnově, budu netrpělivě vyhlížet pokračování. Byla to fajn jednohubka, snad se bude pokračovat. :-) ()

Galerie (171)

Reklama

Reklama