Reklama

Reklama

Špinaví poldové

(seriál)
  • USA Shades of Blue (více)
Trailer
USA, (2016–2018), 25 h 33 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Adi Hasak

Kamera:

Stefan Czapsky

Hrají:

Jennifer Lopez, Dayo Okeniyi, Ray Liotta, Drea de Matteo, Warren Kole, Vincent Laresca, Hampton Fluker, Annie Chang, Santino Fontana, Sarah Jeffery (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(36)

Obsahy(1)

Jennifer Lopez se představuje jako Harlee Santosová, svobodná matka a detektiv NYPD, která se zaplete se skupinou nepoctivých policajtů, kteří udělají cokoli, aby svůj obvod a každého z nich ochránili. V čele sedí Matt Wozniak – zástupce jejich jednotky a nevlastní otec Harlee. Poté, co FBI přichytí Harlee, jak bere úplatek, je požádána, aby zradila svou policejní rodinu a zachránila sebe a svou dceru. Rozhodne se hrát to na obě strany, a ocitne se ve středu vysoko sahající korupce a musí udržet nebezpečnou hranici mezi loajalitou a sebezáchovou. (AXN)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Klidně s čistým svědomím dám čtyři hvězdy.Seriál určtiě není nic nového pod sluncem,ale má doopravdy slušné tempo a pořád se něco děje.JLo hraje doopravdy dobře a Liotta táhne seriál jak balvan na Mount Everest.Samozřejmě pár klišé a nějakých pitomostí je i zde,ale v celku jsem to vypustil a jen čekal na konec první série,která nahodila hned pár otázníčků.Sice se obávám trochu té vaty v dalších částech a stejného formátu,ale jestli bude druhá série ještě víc gradovat budu jen rád a mile překvapen. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

FBI vydírá ne tak úplně košér policistku ve snaze dostat jejího šéfa, který vede ušpiněnou jednotku. Sice se to tváří tuctově, ale mě to celkem bavilo. Už sám fakt, že tu vlastně nevystupuje žádná vyloženě kladná postava vč. hlavní hrdinky, byl hodně příjemný a celá série má navíc docela solidní tempo, ačkoliv je fakt, že takové zkrácení na deset dílů by neškodilo. A vydařil se i casting. Jennifer Lopez hraje docela solidně, Ray Liotta si vzpomněl na své lepší časy, Warren Kole v roli agenta FBI neměl chybu a vyhovovali i další herci. Za mě palec nahoru a jsem rád za další řadu. 75% ()

Reklama

Mamlas 

všechny recenze uživatele

1. série: Sebestředná, prolhaná, zkorumpovaná policistka se snaží nějak vykličkovat ze svého obvinění. Její kumpáni a protikumpáni jsou skoro bez výjimky taky šmejdi a tak není komu fandit. Jak už to u seriálů bývá, taky je to prošpikované spoustou zdržujících a zbytečných keců a soukromými otravnými linkami. S častým přetáčením se na to dá dívat. Hlavním motivem sledování u mě byla touha vidět, jak to mrchu zprovodí ze světa. Tož budu muset zkusit ještě 2. sérii. (35%) | 2. série: Vypnuto během 5. dílu. Už jsem se na ty protivné sveřepé obličeje nedokázal déle koukat a ani mě nebavilo poslouchat to jejich neustálé kecání furt o tom samém dokola a dokola. (4%) | Celkem: Protivná táhlá uhádaná detektivka / drama s velmi nesympatickými posravami a otravnými nekonečnými záplatkami. (19%) ()

Unlikelyhero 

všechny recenze uživatele

laciné, scénář, spousta neherců, jen holka od vedle tam něco kutí a dá se na ni dívat, ale vzhledem k tomu, že byla i producentka mohli scény v autě dělat v reálu a ne v pozadí pouštět nekvalitní záběry nového yourku ()

Galerie (610)

Související novinky

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta

26.05.2022

Ve věku 67 let zemřel herec Ray Liotta, známý například z filmů Mafiáni, Identita, Kokain nebo Země policajtů. O smrti herce informoval server Deadline, podle kterého herec zemřel poklidně ve spánku.… (více)

Reklama

Reklama