Batman vs. Joker

• USA Batman: The Killing Joke (více)

Barbara se pokouší zabránit loupeži, což se jí nepodaří. S Batmanovou pomocí ale zadrží jednoho ze zločinců. Dívka je nadšená, že má případ, Batman ji ale brzdí, protože má divokou povahu a domnívá se, že se Barbara nebude držet zákonů a pak by mohla lehce podlehnout pokušení zločince zabít. O několik dní později je Batman přepaden, Barbara mu přijde na pomoc a v záchvatu vzteku muže, který ho přepadl, málem zabije. Uvědomí si, že Batman měl pravdu, a rozhodne se v boji se zločinem raději nepokračovat. Krátce nato Barbaru i jejího otce, komisaře Gordona, přepadne Joker v jejich bytě. Komisaře unese do opuštěného lunaparku, kde se ho snaží dovést k šílenství, aby dokázal, že i tomu nejpříčetnějšímu muži stačí "jeden špatný den", aby se z něj stal blázen. (TV Nova)

Diskuze

vteco

vteco (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

S těmi DC hranými filmy bych byl opatrný, jinak taktéž věřím bratrům Russovým (nejspíš), co udělali s druhým Captainem bylo famózní. Jinak nadšení z animáku The Killing Joke je snad všude, jen né u komiksáků :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Ratemus

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Ratemus

Já se na animovaný filmy od Marvelu, radši ani nedivám. Mohl by se mi znechutit, celý Marvel, mně bohatě stačí Ultron. Takže Civil War a bratři Russové, všechno snad zachrání okolo Avengers, ale DC má prostě super animovaný seriály, super animovaný filmy a po BvS budou mít i super hraný filmy.

na příspěvěk reagoval vteco

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

já mám z animáků filmů od Marvelu rád Inhumans, Black Panther, Strange a Hulkova planeta.....možná ještě ty dva filmy Avengers...ale třeba Thor: příběhy z asgardu, nebo ten Black widow s Punisherem nic moc a to mám Punishera rád, ta asijská produkce je hrozná....a to samé agents of SMASH nic moc

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

jh666

jh666 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Neříkám, že se tam sračky nenajdou (Iron Man z r. 2007 nebo Heroes United), ale mají i dobrý kousky (Avengers: EMH, Doctor Strange, Wolverine and the X-Men...)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

animáky od Marvelu stojí za hovno, řekněme si to na rovinu a to řikám já, který má Marvel jako hoooodně rád

na příspěvěk reagoval jh666

vteco

no to je pravda, ledaže by Marvel udělal animák Old man Logan nebo nějakého Punishera popřípadě Moon Knight

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Oops, moje chyba, nevšiml jsem si, že Conroy je jen hlas Bruce. Každopádně byl už v Assault on Arkham a Batman vs. Robin, takže předpokládám, že půjde o tu samou produkci.

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

S tím, co jsem viděl od Kevina Conroye, bych řekl, že tohle bude mít na Killing Joke tu správnou atmosféru. Zároveň je super, že to nemá v rukou někdo, u koho by to byla prvotina. Killing Joke se musí udělat pořádně.

Ratemus (hodnocení, recenze)

absolutní bomba...komiks je výbornej....jeden z nejlepších komiksů, DC animáky fakt umí

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Konečně to schválili. Hodně se těšim na návrat staré dobré dvojice.

Batman a Joker se vrátí i v kreslené podobě

Batman a Joker se vrátí i v kreslené podobě

15.03.2016

Už za pár týdnů se nám představí nový Batman v podání Bena Afflecka a v srpnovém Sebevražedném oddílu se poprvé objeví Jared Leto jako Joker. Studiu Warner Bros. to ale očividně nestačí, a tak na… (více)