Pán prstenů: Prsteny moci

• USA The Lord of the Rings: The Rings of Power
USA, (2022–2024), 18 h 2 min (Minutáž: 61–76 min)

Předloha:

J.R.R. Tolkien (kniha)

Morfydd Clark, Robert Aramayo, Ismael Cruz Cordova, Cynthia Addai-Robinson, Megan Richards, Maxim Baldry, Markella Kavenagh, Peter Mullan, Joseph Mawle (více)

Diskuze

Dacsus

Ano, to je známka dospělosti, že člověk dokáže přiznat omyl a změnit názor, pokud zjistil, že jeho názor nebyl správný, případně byl zastaralý, nebezpečný apod.

Hlavně na internetu toho není většina lidí schopna. Pro mnohé se totiž staly názory jejich identitou. A je velmi bolestivé a děsivé změnit se.

na příspěvěk reagoval Dacsus, CreepyJoe

Uživatel Gladiator15 smazal svůj příspěvek.

Dacsus

Ano, hezké anekdoty. Věda nestaví na anekdotách. Ale mrzí mě, že máš takovou zkušenost (i když dokázala se příčinná souvislost?). Ovšem to nic nemění na tom, že těmito covid vakcínami jsou očkovány cca 2/3 populace zeměkoule a tedy absolutně drtivé většině se nic nestalo. Stejně tak jako všem kteří jsou např. očkováni kolem mě a je jich kolem mě dost (když už vytahujeme anekdoty). :) Za to znám více lidí, co je covid poslal na několik týdnů hodně do prdele (jednomu známému 4 týdny neustále vyskakovala teplota až ke čtyřicítkám, jeden člen mé rodiny měl 2 týdny neuvěřitelně hnusný kašel při zápalu plic, další známá se dostala dokonce do nemocnice s těžkým zápalem plic) a asi 4 lidé, které jsem znal více či alespoň od vidění na covid zemřeli. A statistiky nadúmrtí jasně dokazují, že kvůli covidu zemřelo během pandemie nejméně 10-15 milionů lidí. Taky už vyšla studie v prestižním vědeckém časopise Lancet, ve které bylo spočteno, že vakcíny zachránily skoro 20 miliónů životů.

Tady odkaz na tu studii, kdybys měl zájem.

na příspěvěk reagoval Dacsus, CreepyJoe

Dacsus (hodnocení, recenze)

Horsie by to s nim ovsem bolo, ak by dnes obhajoval prave tie veci, do ktorych v tych videach ktore som sem hodil ryje.

na příspěvěk reagoval CreepyJoe

Dacsus (hodnocení, recenze)

Ale OK, v tom s maherom nesuhlasim.

Lenze na toto casom zjavne zmenil nazor (na tom nie je totiz nic zle, menit nazory, ked dospejes k tomu, ze si sa mylil).

TheDarKnig

A co ten islam, tam tie sobase s 9 rocnymi dievcatkami neva? Pretoze ten tak brutalne brania a vitaju prave progresivci.

TheDarKnig

a najlepsie je toto (odskroluj si to pod posledny graf):

"Legenda: Počet úmrtí v souvislosti s onemocněním COVID‑19 po jednotlivých dnech zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na COVID‑19 (metodou PCR) bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí, a k jejichž úmrtí došlo v rámci hospitalizace či mimo ni."

Pan.Antonin

Pan.Antonin (hodnocení, recenze)

Za čtyři dny tisíc komentářů a výsledek je, že jste se dostali k politice a Covidu.

TheDarKnig

Pozri, ja som mal covid v 2020, koncom roka, a teraz v juni - v oboch pripadoch takmer bez priznakov, preslo to az 6 a 5 dni. Bez vakcin. A to mam 50.

Lenze.

Sportujem, nezerem sracky, lieky nekonzumujem uz od 16tich rokov (serizone, len na bolest som mal cosi, ked som mal zlomeny ramenny klb a potom kotnik).

Bezna chripka u mna trva tak 1 az 3 dni (maximalne, to vynimocne), tu fasnem raz za 4 - 5 rokov. Nadchu absolutne ignorujem.

A ziadne dalsie zdravotne problemy nemam, a ani som nemal (okrem slepaku na zakladke).

to Iste moj brat a aj segra (tam aj jej manzel).

Zato jej manzela stryko den po vakcine ostal na voziku, porazka, ochrnutie oboch noh, ako aj tvare, tuna jeden clovek na sidlisku par dni po vakcinacii exol priamo v samoobsluhe v rade pri kase. Dalsi ostal ochrnuty na jednu nohu.

A futbalisti zvesela umieraju zdravi a mladi.

A covid roznasaju aj vakcinovani, navyse, u nich dochadza k mutaciam.

Dacsus

To je na další dlouhou diskuzi, ano naše (a mnohé jiné) vlády v čele s tou republikánskou trumpovskou v Americe během covidu podělaly, co se dalo. A roli v tom hrálo mnoho faktorů, u nás hlavně neschopnost a chaos, v USA např. demagogie a zlehčování.

Dacsus

V názvu videa - 12 let, když ho poprvé znásilnila, ne 14.

"Everyone disagrees so he doubles down and then calls then all wrong. Even the audience was like wtf bro."

Dacsus

BTW přímo v tvém třetím odkazu:

Doctors, public health experts, and the Centers for Disease Control and Prevention are clear: Get the coronavirus vaccine even if you had covid-19.
Yes, people who had the disease produce antibodies that provide immunity from the coronavirus. But that immunity fades over time, and the body’s natural response may not be enough to prevent a repeat infection 90 days after the first one, the CDC says.

Reinfections, both mild and severe, have been well documented since the coronavirus emerged in late 2019. For example, a nursing intern in the Netherlands with no issues in her immune system contracted covid-19 in the spring and again in the summer of 2020, with stronger symptoms the second time. A nurse in Ohio got the disease twice, seven months apart. Hundreds more cases have been reported worldwide, although experts say they are widely undercounted.

In an interview last week, Johnson speculated that the “best immunity possible” probably comes from having had the disease, so he would not be getting the vaccine. None of the doctors or public health experts we consulted agreed with this statement.

TheDarKnig

Jo, ibaze teraz uz sa vie, ako nevedecky cely ten pristup bol.

Ako sa tam zamlcovali fakty,, ako sa vyslovene klamalo atd.

A zacinaju vdaka tomu vznikat procesy.

teraz som si to mrkol.

Chalanicko mal 14, co je uz v puberte, a v mnohych kulturach bol uz dospely.

podme debatit o tom, ako progresivci vitaju Islam v europe, napriek tomu ze ten umoznuje sobase 9 rocnych diavcatiek, kludne so starcami.

Tam to neva?

Dacsus

Jinak k tomu omlouvání pedofilie, doslova jsem ti dal v tom příspěvku níže odkaz pod ten související text a ty se pak stejně zeptáš, kde to dělá. Ach jo :D

Dacsus

Ok, byl to příspěvek 20:52, proto jsem ti z něho napsal i výňatek, abys to pochopil (čas plyne rychleji než jsem si myslel :)

Ian McKellen se chce vrátit do role Gandalfa

Ian McKellen se chce vrátit do role Gandalfa

04.09.2024

Po oznámení toho, že se skrze film opět vrátíme do Středozemě, se na internetu hojně spekulovalo o tom, jakou kapitolu Tolkienových dějin bude snímek adaptovat. Dnes už nemáme tak kusé informace, neb… (více)

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci