Nenávist

• USA The Grudge (více)

lineker

Moc nepobírám to nízké hodnocení od místních horor fans. The Grudge je nepříjemný, silně strašící hororový odkaz filmům, které se před dvaceti lety točili a dokázali řádně děsit. Fungující lekačky, pár opravdu nechutných okamžiků a slušně rozvíjející linka, která si ve finále hermeticky sedne. Je to sice poměrně jednoduché s logikou postav si tvůrci dvakrát hlavu nelámali, ale na stupnici děsivých okamžiků je to na minimálně sedmdesáti procentech. ()

io.

To ale byla nuda! Nevypnul jsem to jen pro to, že jsem u toho dělal něco jiného. Nejlepší zážitek z celého filmu je soundtrack u závěrečných titulků. Zajímalo by mě, proč tohle někdo tvoří. ()

K1K0

Ako nadviazanie na pôvodnú nenávisť OK, ale myslím si že už je to moc vyhrotené, ma to hlavu aj pätu, nápad skvelý spraviť niečo ako pokračovanie. Čo sa týka efektov a spracovania je to dobre niekoľko neočakávaných jump scarov, inak je to len zkopirovane a trošku iný dej ktorý sa odohráva na inom mieste ()