Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

aR3Zz

Temná strana vystrkuje růžky a zápletka je na světě! Povedený akční díl, opět precizně zpracovaný. Nadšení přetrvává i u čtvrtého dílu, navíc jsem natěšen na ten další. Co bych chtěl vyzdvihnout, tak díly druhé série, přesto že mají vlastní zajímavý děj, tak posouvají také hlavní linii a druhá řada tak působí komplexněji a soudržněji. ()

loki5

Tak nějak začínám ztrácet zájem. V příštím díle se bude cestovat na nějakou další (pravděpodobně zase pouštní) planetu tam někoho potkáme. A pro něj zase vystřílíme nějakou základnu nebo bar. A baby Yoda něco nového sežere (po žábě, žabích vajíčkách, chobotnici, zeleném čemsi a mnoha jiných věcech) a na konci se odhalíme nějakou postavu, aby se řeklo je toho znám (nejlépe nějakou mrtvou to se osvědčilo ve filmech anebo ne). Klonové války alespoň občas přišli s něčím novým. U každého záběru mám pocit, že jsem to už viděl a to několikrát. Už u minulého dílu jsem si říkal, že jde o filer a i když tomu dám ještě šanci v pátém díle pokud se zase nic nestane tak ten 6. už asi vynechám. ()

Sany33

Príbeh: Kvôli menšej devastácií lode sa Mando musí vrátiť za starým známym, ktorý od neho ale na oplátku tiež potrebuje pomoc. A samozrejme s nikým iným ako s Impériom.  Prevedenie: Niekto by mohol apelovať na to, že Mando iba lieta sem a tam a vždy ho nieto využije  na nijakú nebezpečnú misiu výmenou za informácie. Ale mňa to aj napriek tomu neskutočne baví. Navyše ak sa pripletú známe postavy univerza a ešte k tomu sa posunie príbeh aj okolo Baby Yodu tak neni o čom. 95% ()

PKD

Já prostě lovuju! imperiání základny, ať jsou kdekoli.;-) Baby Yoda ve třídě, kradoucí svačinu je nepřekonatelný a potěšil překvapivý návrat rybího chlápka z kapitoly 1.;-) Jo a Kara Dune je čím dál hezčí. Jen kdyby neměla postavu wrestlingové zápasnice.;) Trochu to kazil ten novorepublikový tlustoprd. Jakási podivná vousatá kombinace asiata a Petera Griffina. Ten mě poněkud odpuzoval. Nasouká se vůbec do X-wingu? :)))) ()

warrenur

Slabucke ako cajik. Kazdym dalsim dielom sa naplna to, ze Mando bude v kazdom dieli niekomu pomahat, zastavovat sa hladat medziclanok, opravovat rozbitu lod a k hlavnej linii, totiz, aby dostatl "moncicaka" k Jedio-m, sa snad nedostaneme ani v poslednom dieli. Ano, ucelom bola zrejme cesta a nie "ciel", ale aspon to mohli servirovat s ohladom na tento umysel. Tento diel je sablonovitou epizodkou z hociktoreho predosleho filmu. Az v zavere, z krizniku, je nejaky naznak dalsieho posunu. Skoda, premrhany potencial. ()

• Když hovoří Carasynthia (Gina Carano) s důstojníkem, který přišel vyšetřit výbuch základny, tak stojí vedle sloupu. V dalším střihu, když důstojník pokládá odznak na stůl, už je o sloup opřená. (Duoscop)
  • V tomto díle se objevily zvuky ze všech původních Star Wars filmů. Hned na začátku je slyšet stejný zvuk nefunkčních hypermotorů, který provázel hrdiny Star Wars - Epizody V (1980) opakovaně napříč filmem při snaze „nastartovat“ hypermotory Millennium Falcona. Je slyšet také známý zvuk otevírání obrněných dveří, letu Tie Fighterů, střel jejich blasterů a ovládacích panelů pro zaměřování střel (ze Star Wars - Epizody IV, 1977) a pak také zvuk speeder bikes ze Star Wars - Epizody VI (1983). (Sidarius)
  • Táto epizóda si urobila žarty aj z jedného obľúbeného nedostatku vo svete Star Wars. Keď má Mythrol prejsť k ovládaniu reaktora, odmieta to so slovami: „Nie je tu žiadne zábradlie.“ Zábradlie nad hlbokými a nebezpečnými miestami chýbalo už na Hviezde Smrti, kde musel podobne nebezpečnú cestu absolvovať Obi-Wan. Zábradlia chýbali aj na pristávacej rampe v Oblačnom meste na planéte Bespin či na lávkach pri súboji s Darth Maulom a tento nedostatok bol terčom posmechu už od roku 1977. (ČSFD)