Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

MiniMinion

Dobrá práce Disney, vidíte že to jde! A potlesk pro Carla Weatherse, jeho první takto velká režie a dopadlo to na výbornou. Jednotlivé epizody nehodnotím nějak zdlouhavě, snad jen řeknu, že děj se opět posunul dopředu o slušný kus, žádný filler to rozhodně nebyl, čehož jsem se trochu bál, takže za to jsem rád. Impérium opět v akci, dokonce jsme konečně viděli i jednoho relativně schopného scout troopera, což se moc často nestává, akce byla skvělá a přehledná, Din a The Child měli roztomilé father and son interakce, Caru a Greefa jsem viděl moc rád, a CGI opět špičkové, vyšší rozpočet se holt pozná. Za mě 4 hvězdy, ale jen proto, že například epizody 8 a 9 prostě dosahují jiných výšek... a příští týden dorazí epizoda režírovaná Filonim, takže víme co a hlavně kdo nás čeká... ()

Sany33

Príbeh: Kvôli menšej devastácií lode sa Mando musí vrátiť za starým známym, ktorý od neho ale na oplátku tiež potrebuje pomoc. A samozrejme s nikým iným ako s Impériom.  Prevedenie: Niekto by mohol apelovať na to, že Mando iba lieta sem a tam a vždy ho nieto využije  na nijakú nebezpečnú misiu výmenou za informácie. Ale mňa to aj napriek tomu neskutočne baví. Navyše ak sa pripletú známe postavy univerza a ešte k tomu sa posunie príbeh aj okolo Baby Yodu tak neni o čom. 95% ()

aR3Zz

Temná strana vystrkuje růžky a zápletka je na světě! Povedený akční díl, opět precizně zpracovaný. Nadšení přetrvává i u čtvrtého dílu, navíc jsem natěšen na ten další. Co bych chtěl vyzdvihnout, tak díly druhé série, přesto že mají vlastní zajímavý děj, tak posouvají také hlavní linii a druhá řada tak působí komplexněji a soudržněji. ()

Kinofil

|| TV-14 || Disney/Lucasfilm || Už abych si zvykl, co skutečně od seriálu čekat. Je to prosté - víc Baby Yody, víc podzápletek, míň návazností a řešení záhad. Nejlépe na to byla první epizoda, co se týče vyprávění a obsahu. Favreau víc, co dělá. O těch ostatní si nejsem jistý. Alespoň se vrací víc známých postav a konečně to začíná s první sérií zapadat do sebe. Yodovy výtržnosti mi sice vždy vykouzlí úsměv, ale Disney už to přehání. Kromě toho je po celé 4 epizody úplně zbytečnou postavou. Pokud tedy zafunguje duch předchozí série, potom nás snad čekají poslední 4 akcí nabité a příběh vysvětlující epizody. Jinak nevím, kam chtějí Ashoku nacpat. Přitom materiálu je tu tak na jeden slušný celovečerní film. 70%. ()

Mitin

Já Mandu nehodnotím jako nějaký hater a nedělá mi dobře dávat nízký hodnocení, ale i přes ten úžasnej vizuál mě tohle prostě nenasytí. Naprosto ztrácím zájem, protože každý díl Manda někde přistane, nechá si opravit loď, polovina dílu je nudná akce, roztomilý Baby Yoda, desetkrát deus ex machina a naprosté náhody. První série možná takhle fungovala, ale už to výrazně ztrácí kouzlo. ()

• Když se Baby Yoda snaží opravit Razor Crest a Mando mu dává instrukce, je to odkaz na scénku ze Strážců Galaxie 2 (2017), kde se Rocket snaží vysvětlit Baby Grootovi odpalení bomby. (Doli10)
  • Člen štábu, kterého bylo možné zahlédnout v čase 18:04, byl pár dnů po premiéře na Disney+ digitálně odstraněn. Takže zpětně už se na něj můžeme podívat pouze na fotkách a videích co zůstaly na internetu. (Hlubinix)
  • V tomto díle se objevily zvuky ze všech původních Star Wars filmů. Hned na začátku je slyšet stejný zvuk nefunkčních hypermotorů, který provázel hrdiny Star Wars - Epizody V (1980) opakovaně napříč filmem při snaze „nastartovat“ hypermotory Millennium Falcona. Je slyšet také známý zvuk otevírání obrněných dveří, letu Tie Fighterů, střel jejich blasterů a ovládacích panelů pro zaměřování střel (ze Star Wars - Epizody IV, 1977) a pak také zvuk speeder bikes ze Star Wars - Epizody VI (1983). (Sidarius)