Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

Lenka.Vilka

Úvodní debata s kabelama byla skvělá. Tohle je fajn úplně všude. Jako vždy skvělá akce. Q tentokrát se dozvíme i něco víc a podstatného  :O  :D  PS: máme za sebou dvanáctý díl. Moc nepobírám, že i po té době si stále stěžuje na koncept "slepička šla kohoutkovi pro vodu, ale tam někoho potkala...". Je to tam celou dobu. Mě to baví a vůbec neuráží. Ale není už čas nechat to buď jít nebo se jenom další díl nekoukat, když to nevyhovuje? Jenom říkám...  ;) ()

MiniMinion

Dobrá práce Disney, vidíte že to jde! A potlesk pro Carla Weatherse, jeho první takto velká režie a dopadlo to na výbornou. Jednotlivé epizody nehodnotím nějak zdlouhavě, snad jen řeknu, že děj se opět posunul dopředu o slušný kus, žádný filler to rozhodně nebyl, čehož jsem se trochu bál, takže za to jsem rád. Impérium opět v akci, dokonce jsme konečně viděli i jednoho relativně schopného scout troopera, což se moc často nestává, akce byla skvělá a přehledná, Din a The Child měli roztomilé father and son interakce, Caru a Greefa jsem viděl moc rád, a CGI opět špičkové, vyšší rozpočet se holt pozná. Za mě 4 hvězdy, ale jen proto, že například epizody 8 a 9 prostě dosahují jiných výšek... a příští týden dorazí epizoda režírovaná Filonim, takže víme co a hlavně kdo nás čeká... ()

warrenur

Slabucke ako cajik. Kazdym dalsim dielom sa naplna to, ze Mando bude v kazdom dieli niekomu pomahat, zastavovat sa hladat medziclanok, opravovat rozbitu lod a k hlavnej linii, totiz, aby dostatl "moncicaka" k Jedio-m, sa snad nedostaneme ani v poslednom dieli. Ano, ucelom bola zrejme cesta a nie "ciel", ale aspon to mohli servirovat s ohladom na tento umysel. Tento diel je sablonovitou epizodkou z hociktoreho predosleho filmu. Az v zavere, z krizniku, je nejaky naznak dalsieho posunu. Skoda, premrhany potencial. ()

Eduardo

Konečne sa ten príbeh niekam posunul a nebol to len ďalší filler sidequest. Pri návrate starých známych postáv boli aj akčné scény konečne napínavé, nie ako tie predtým, kde som sa nimi len prenudil, lebo mi aj tak bolo jedno ako dopadnú. Teraz len dúfam, že sa to nevráti do príbehového prázdna až po záver série, kedy sa zas niečo zmysluplné udeje. ()

loki5

Tak nějak začínám ztrácet zájem. V příštím díle se bude cestovat na nějakou další (pravděpodobně zase pouštní) planetu tam někoho potkáme. A pro něj zase vystřílíme nějakou základnu nebo bar. A baby Yoda něco nového sežere (po žábě, žabích vajíčkách, chobotnici, zeleném čemsi a mnoha jiných věcech) a na konci se odhalíme nějakou postavu, aby se řeklo je toho znám (nejlépe nějakou mrtvou to se osvědčilo ve filmech anebo ne). Klonové války alespoň občas přišli s něčím novým. U každého záběru mám pocit, že jsem to už viděl a to několikrát. Už u minulého dílu jsem si říkal, že jde o filer a i když tomu dám ještě šanci v pátém díle pokud se zase nic nestane tak ten 6. už asi vynechám. ()

• Táto epizóda si urobila žarty aj z jedného obľúbeného nedostatku vo svete Star Wars. Keď má Mythrol prejsť k ovládaniu reaktora, odmieta to so slovami: „Nie je tu žiadne zábradlie.“ Zábradlie nad hlbokými a nebezpečnými miestami chýbalo už na Hviezde Smrti, kde musel podobne nebezpečnú cestu absolvovať Obi-Wan. Zábradlia chýbali aj na pristávacej rampe v Oblačnom meste na planéte Bespin či na lávkach pri súboji s Darth Maulom a tento nedostatok bol terčom posmechu už od roku 1977. (ČSFD)
  • Když se Baby Yoda po jízdě plné otáček v Razor Crest pozvrací, odkazuje to na Strážce Galaxie 2 (2017), kde Baby Groot pozvrací po několika přeskocích mezi galaxiemi. (Doli10)
  • V tomto díle se objevily zvuky ze všech původních Star Wars filmů. Hned na začátku je slyšet stejný zvuk nefunkčních hypermotorů, který provázel hrdiny Star Wars - Epizody V (1980) opakovaně napříč filmem při snaze „nastartovat“ hypermotory Millennium Falcona. Je slyšet také známý zvuk otevírání obrněných dveří, letu Tie Fighterů, střel jejich blasterů a ovládacích panelů pro zaměřování střel (ze Star Wars - Epizody IV, 1977) a pak také zvuk speeder bikes ze Star Wars - Epizody VI (1983). (Sidarius)