Mandalorian spojuje síly se starými spojenci a pomáhá jim podniknout nebezpečnou misi. (Disney+)

TomasRichtr

Opět vlastně jen seek n destroy. Ne že by to nebylo dobře udělané a vlastně celkově zábavné, jen si říkám, jestli není trochu škoda zaplácat už čtyři díly z osmi na takovéhle dílčí 'questy', které celkový příběh posouvají vždy jen v posledních 5 minutách. Kdyby ta série měla dílů 20, tak bych to chápal víc. Navíc v téhle sérii je Baby Yoda prakticky dějově nevyužitý (kromě cuteness overload) a Sílu použil taky teprve až v tomto díle. Celkem škoda. Příští díl snad už bude ta Ahsoka, nemůžu se dočkat. ()

Eliott

Dokonalá akce, srandovní baby Yoda, ale děj se neustále opakuje a vlastně se nijak neposouváme. Nejvíce mne však mrzí jak moc moje oblíbená postava Gina Carano přibrala na váze. V první sérii vystupovala jako neuvěřitelně sexy mohutná a silná žena a teď už ani nevím jak jinak bych ji posal než tlouštíkem. Trochu mi to kazí prožitek z filmu. Jinak zhruba průměrná epizoda. ()

PKD

Já prostě lovuju! imperiání základny, ať jsou kdekoli.;-) Baby Yoda ve třídě, kradoucí svačinu je nepřekonatelný a potěšil překvapivý návrat rybího chlápka z kapitoly 1.;-) Jo a Kara Dune je čím dál hezčí. Jen kdyby neměla postavu wrestlingové zápasnice.;) Trochu to kazil ten novorepublikový tlustoprd. Jakási podivná vousatá kombinace asiata a Petera Griffina. Ten mě poněkud odpuzoval. Nasouká se vůbec do X-wingu? :)))) ()

Daniel2003

Další sidequest, ale tentokrát ten, který má význam pro budoucnost, staví na tom, co jsme už viděli a pokačuje v příběhu. Známé postavy parádní, prokreslení charakterů super. Dynamika celého dílu je pecková, akce vymazlená a konečně i kreativní. Hlášky fungují a velice dobře odlehčují vše okolo. Při závěrečném rozhovoru s X-Wing pilotem mi tóny Williamsovy Resistence theme způsobily pořádnou husí kůži. Gideon perfektní. ANO, TAKHLE TO MÁ BÝT, ANI NEPOTŘEBUJEME AHSOKU! ()

Martrix

Ale tak proč ne. Některé pasáže byly velmi dobré (honička), jiné přiblblé, ale celkové vyznění se lepší. Dokonce je tady jakýsi náznak zápletky. Doteď to bylo spíš poskakování od úkolu k úkolu, resp. akční roadmovie. Návrat k otevřenému konci první řady sice přišel docela pozdě a pořád je ve hřa slibovaná Ahsoka, ale aspoň se něco děje. Škoda, že jsou jednotlivé epizody tak podivně poskládané. PS: prdelatá Cara Dune tentokrát působila vcelku mdlým dojmem, snad se jí Favreau nepokusí dávat víc prostoru. ()

• Ve scéně, kdy Mando, Cara Dune a Greef Karga odnáší Baby Yodu do „školy“, je v záběru za nimi vidět socha robota IG-11 jako pocta jeho oběti v 1. sérii. (Doli10)
  • Když se Baby Yoda snaží opravit Razor Crest a Mando mu dává instrukce, je to odkaz na scénku ze Strážců Galaxie 2 (2017), kde se Rocket snaží vysvětlit Baby Grootovi odpalení bomby. (Doli10)
  • Když se Baby Yoda po jízdě plné otáček v Razor Crest pozvrací, odkazuje to na Strážce Galaxie 2 (2017), kde Baby Groot pozvrací po několika přeskocích mezi galaxiemi. (Doli10)