Doom Patrol

• USA Doom Patrol
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, (2019–2023), 38 h 33 min (Minutáž: 38–60 min)

Tvůrci:

Jeremy Carver

Matt Bomer, April Bowlby, Timothy Dalton, Brendan Fraser, Diane Guerrero, Riley Shanahan, Alan Tudyk, Joivan Wade, Matthew Zuk, Bruno Bichir, Dwain Murphy (více)

V seriálu Doom Patrol se představují jedni z nejoblíbenějších superhrdinů ze světa DC - Robotman, Negative Man, Elasti-Woman a Crazy Jane, v jejichž čele stojí současný šílený vědec Niles Caulder alias Šéf. Všichni členové Doom Patrol utrpěli strašlivou nehodu, z níž vyvázli obdaření nadlidskými schopnostmi, ale také zjizvení a znetvoření. Traumatizovaní a utiskovaní členové týmu objeví díky Šéfovi své jedinečné poslání a spojí síly ve snaze prozkoumat ty nejpodivnější jevy, jaké existují. Zatímco vyšetřují Šéfovo záhadné zmizení, ocitnou se tito zdráhaví hrdinové tam, kde by je ani ve snu nenapadlo – do akce je totiž povolá samotný Cyborg, který je vyšle na misi, jež se neodmítá. Zčásti podpůrná skupina a zčásti tým superhrdinů, tito šílenci se superschopnostmi bojují za svět, který s nimi nechce mít nic společného. (HBO Europe)

Diskuze

dragon94

Tak o Swampym vím víc,než o DP,tak proto jsem se ptal.:) Tak to je dobře s tím Rkem. Teď jen,aby to bylo co nejvíce úchylné a ujeté. To bych fakt bral. Páč já znám nejvíce tu éru,kdy ji psal geniálně šílený,Grant Morrison,který vymyslel právě postavu crazy Jane,která je v této tv inkarnaci. Takže pilot je už i s cz tit.?

PKD

Swampy bude Rko. Producentem by měl být James Wan a premiéra hned po Doom Patrol, takže v květnu :-)

Co se Doom Patrol týče, tak rozhodně Rko je. Dokonce je to asi první superhrdinský seriál, ve kterém jsem zaznamenal nahotu. Samozřejmě v komiksových seriálech nahota bývá, ale v superhrdinském ji vidím asi poprvé. (Tím myslím něco víc, než nahý zadek ve sprše. Nebo scény, u kterých není nic vidět.)

dragon94

Jj.máš pravdu,chyba na mé str.:) Dosti by mě zajímalo,kdy bude ten Swampy? Když tu má napsán též rok 2019. A je to Rko? Myslím Doom Patrol. Ne,že by to bylo měřítko kvality,jen mě to uklidňuje,když vím,že je.:) U ST to vím.

PKD

Samozřejmě se to stává, ale musím podotknout, že mé prohlášení se týká pouze pilotního dílu. Pokud budou další epizody horší, tak to sem samozřejmě napíšu a řeknu, že se kvalita zhoršila. Ale ten pilot je skutečně vynikající. Možná nejlepší pilot ke komiksovému seriálu, co jsem kdy viděl. Myslím, že všem je jasné, že se nevyjadřuji k celé sérii, ale jen k již odvysílaným epizodám. Čili pouze k pilotu.

dragon94

Tak,já osobně bych byl opatrný s prohlášeními hned po 1.díle. Sám do toho jdu,ale uvidí se až po celku (nebo po 1.s.),co je to vlastně zač. Pokud by např.tehdejší diváci hodnotili hned po pilotu celý Babylon 5,tak by nemohli býti více vzdálení realitě.:) To není kritika na tebe,jen jsem se osobně přesvědčil,že takováto prohlášení (i když je nepíši veřejně),jsou dvojsečnou zbraní a člověk si pak (když je to jinak) připadá jako idiot. Pochybuji,že ty sám,jsi to nikdy nezažil. Ale,jak jsem již uvedl výše,nic proti tobě.:)

tomas.malo

Určitě se oplatí. Stojí to za to. Je to úplně něco jiného než ostatní komiksové seriály. A i přesto, že první epizoda měla 58 minut, tak narozdíl od Netflix MCU se tu nekoná žádné natahování. Popravdě jsem, až překvapen kolik se jim toho podařilo narvat do jedné epizody.

dragon94 (hodnocení, recenze)

První epizoda je ještě lepší než jsem čekal. Vypadá to, že ten prodloužený trailer mapoval pouze první dvě epizody seriálu, což je vynikající zpráva. První díl parádně představil všechny postavy. Doufám, že akce bude stejně tak dobrá jako ostatní aspekty seriálu.

na příspěvěk reagoval tomas.malo

NiWi

NiWi (hodnocení, recenze)

Tak oni nepotřebují extra velký marketing. Ta služba jede jen v Americe, mezinárodní distribuci nikdo nemá jako měli Titans od Netflixu. A amíci co mají předplatné DC Universe o tom vědí tak jako tak, navíc máš plakáty, ten tým už byl v jednom dílu Titans... není potřeba z toho dělat ohromnou událost pro celý svět když si to mohou pustit víceméně jen amíci (myslím za prachy). Nicméně se na to těším.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Den předtím nám dají trailer

Doufám, že to bude mít velkou sledovanost, nechci aby to zrušili jen kvůli blbému marketingu.

dragon94

Jestli to bude fakt tak trhlé,jak to vypadá,milerád zapomenu a odpustím existenci toho píííííp cw universe. To tedy jo. Už aby byl dráždič na Swmap Thinga,páč TO je pro mě hl.top tahák toho new tv DCU. Ale Doom patrol prubnu určitě též.:)

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Ten tón je hodně vydařený, ale nesmím mít hype moc vysoko. Snad to bude aspoň tak dobré jako Titans.

Torrs

Torrs (hodnocení, recenze)

jh666

To mi úplne stačí, vyzerá to výborne. Inak Ten Cyborg vyzerá v pohode takto v pohybe len na tých fotkách to vyzerá strašne

Bingos

Bingos (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Hlavně to touhle cestou za herce šetří, když pod kostýmem může křepčit klidně random zvukař (trochu pohybově nadanější třeba)...

LizianShaw

Přijde mi zvláštní, že herci Matt Bomer a Brendan Frasier, své postavy hrají jen v minulosti a jinak je pouze dabují a pod maskou se nacházejí jiní.

na příspěvěk reagoval LizianShaw

dragon94

Sice se z toho nedá nic poznati,ale já jsem 100% pro.:) Připomíná mi to trochu jistou scénu z Watchmen. Rozhodně do toho jdu. Pokud nepočítám Swampyho. Že by to tv DCU bylo opravdu dospělou verzí CW? Asi je bláhové v to doufat.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Záporákem první série bude Mr. Nobody. Hledá se áčkový herec ve věku 30-50 let.

Jeho popisek: A man seeking vengeance on the person he holds responsible for the failed experiment that caused his condition which, in addition to his insanity, has left him stuck between two dimensions. While the villains absurd and twisted methodologies will put him into the path of the Doom Patrol, he’ll come to admire the group despite a loathing for superheroes

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Brendan Fraser záporákem v Batgirl

Brendan Fraser záporákem v Batgirl

26.10.2021

Tomu se říká návrat. Filmová kariéra herce Brendana Frasera (Mumie, Král džungle) vypadala poslední dekádu a půl v zásadě dost mrtvá, za poslední roky se ovšem vytáhl zábavnou rolí v seriálu Doom… (více)

Darren Aronofsky našel svůj další projekt

Darren Aronofsky našel svůj další projekt

12.01.2021

Režisér Darren Aronofsky (Requiem za sen, Fontána) prostřednictvím své produkční společnosti Protozoa Pictures spojí síly se studiem A24 při natáčení dramatu pod názvem The Whale. Snímek bude… (více)

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)