Doom Patrol

• USA Doom Patrol
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, (2019–2023), 38 h 33 min (Minutáž: 38–60 min)

Tvůrci:

Jeremy Carver

Matt Bomer, April Bowlby, Timothy Dalton, Brendan Fraser, Diane Guerrero, Riley Shanahan, Alan Tudyk, Joivan Wade, Matthew Zuk, Bruno Bichir, Dwain Murphy (více)

V seriálu Doom Patrol se představují jedni z nejoblíbenějších superhrdinů ze světa DC - Robotman, Negative Man, Elasti-Woman a Crazy Jane, v jejichž čele stojí současný šílený vědec Niles Caulder alias Šéf. Všichni členové Doom Patrol utrpěli strašlivou nehodu, z níž vyvázli obdaření nadlidskými schopnostmi, ale také zjizvení a znetvoření. Traumatizovaní a utiskovaní členové týmu objeví díky Šéfovi své jedinečné poslání a spojí síly ve snaze prozkoumat ty nejpodivnější jevy, jaké existují. Zatímco vyšetřují Šéfovo záhadné zmizení, ocitnou se tito zdráhaví hrdinové tam, kde by je ani ve snu nenapadlo – do akce je totiž povolá samotný Cyborg, který je vyšle na misi, jež se neodmítá. Zčásti podpůrná skupina a zčásti tým superhrdinů, tito šílenci se superschopnostmi bojují za svět, který s nimi nechce mít nic společného. (HBO Europe)

Diskuze

LizianShaw

Jo ta je fakt výborná :D

Jinak s epizodama jsem to měl trošku naopak. čtvrtá se mi líbila a pátá zase nebyla můj šálek kávy, ale šestá byla super s tím souhlasím.

Umbrella Academy jsem dokoukal do půl série a pak se na to vyprd. Neuvěřitelně předvídatelný děj plný natahování, které nikam nevede. Navíc dost neoriginální zápletky a spouste nesmyslů. Třeba, že Diego zapomněl, že Klause den předtím mučili. Nebo to jak mluvili o tom, že smrt mámi Diega zničí, ale pak mu to vlastně nikdo neřekl. Jo sice to už věděl, protože ji zabil, ale někdo by mu to říct asi měl a né jen o tom žvatlat jak ho to zničí. Zajéímavé, že všem ostatním to řekli. A ten konec páté epizody?  Dva podivní zabijáci s kufříkem, ke kterým se Diego a Klaus hrnou, aby do nich jen nabourali a pak odtamtud prostě utekli?

Proč sakra?

na příspěvěk reagoval LizianShaw

Sigebert (hodnocení, recenze)

Tak šestá epizoda byla zase vyšperkovaná :) super (Y) Zase se už těším na další díl!

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Nechápu jak to někdo může srovnávat s Umbrella Academy.

DP je srandovnější, ulítlejší a postavy si hned zamilujete, s UC to tak rozhodně není.

Ale možná to je tím že mám rád Dc Comics.

Sorry za spam.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Mě se nelíbil čtvrtý díl, ale pátý a šestý byly úžasné, doufám že to tak bude pokračovat (narozdíl od Titans).

Překvapuje mě jak seriál může být někdy tak hororový (Jane v psych. ústavu) a zároveň tak srandovní.

Vypadá to na čestné místo v mé top 10 seriálů.

dragon94 (hodnocení, recenze)

Just a perfect day.... and really good episode.. and next time we will see Cyborg say Booayh!

dragon94

To joo, trochu to zaniklo :D to už to rovnou mohli vecpat do jednoho dílu. Ale některé momenty se mi fakt líbili, to ale tenhle díl nezachránilo.

PKD

To mě napadlo :´D neboj se, jen jsem nečekal že budeš čekat na další díly. Kor když tohle byl dvojdíl :)

na příspěvěk reagoval PKD

Idée_fixe

Idée_fixe (hodnocení, recenze)

dragon94 , PKD

Haha, tak přesně takhle to dělá brácha s novými seriály. Vždy si počká na celou sérii, a pak si pustí díl po dílu, někdy dokonce i na jeden zátah. ;-) (Ty, co bývají rozděleny do více částí, jako např. v případě Walking Dead, tož to ne, to už dalšího půl roku na zbytek série nečeká).

na příspěvěk reagoval PKD

dragon94

Nemám s tím problém. Nejsem už ten nedočkavý mladík,jako dřív. Haha,kéž bych byl.:) A vím,že mé čekání,bude odměněno. Já si už před 8 lety přísahal,že si raději počkám,než si drobiti nějaký seriál na jednotlivé fragmenty a zatím nemám potíže to dodržeti. I když jsem přiznám se nevěděl,že bude taková pauza. Ale i tak. Navíc,tento seriál nemá 22,nebo 26 dílů na řadu,jako např.ST.:)

na příspěvěk reagoval Idée_fixe

Sigebert

No nic moc. Čekal jsem poněkud jiné řešení situace. Přišlo mi, že z toho vybruslili, až příliš snadno. Postavy se taky moc nepředvedli, teda až na Chiefa a Nobodyho.

Sigebert

P.s.tak já nevím už dopředu,jak z toho budu odvařen,páč jak asi víš,ani z okultního 4.dílu,jsem moc nadšen nebyl.

na příspěvěk reagoval dragon94

Sigebert

To bude asi tím,že jsem ji dosud neviděl,víš?:))) Já si stejně chci počkati,až budou zase min.4 další. Po jednotlivých dílech se mi to fakt sledovati nechce. Dny Smallvillu a Supernaturalu (myšleno sledování po dílech),jsou už dávno pryč. Já jsem nakažen stylem Netlixu. Dlouho nic a pak rovnou celá série. A tady jsem doufal,že DCU půjde stejnou cestou.

LizianShaw

Jeho postava byla v komiksech vytvořena, protože kvůli tvůrčím neschodám nedostali povolení na použití Constantina. Proto je mu tak podobný.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Crowley mohl být perfektní příležitost pro příchod Constantina. Byl mu i nachlup podobný, škoda.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Další výborná epizoda. Viděli jsme první záblesk Ritiných schopností a Crowley je prostě boží! ❤

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Sigebert

Noooo, tohle si nedovolím posuzovat, jen napíšu že Izrael, Korejci na obou stranách, Japonci, Čína, Brazílie a Německo, se taky mají čím ohánět, né všichni mají atomovky, ale jejich pozemní jednotky, sou hodně silný.

dragon94

Jo, přesně takhle vypadá bojeschopná skupina lidí :) Ale pochopil jsem co si tím myslel.  Nevím jestli ale chápeš ty mě.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

i kadet musí umět používat střelnou zbraň, a musí umět ovládat boj z zblízka, to je všeobecně známe pravidlo. Někdy od druhé světové války, se to začalo praktikovat, v USA to berou sakra vážně.

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)

Brendan Fraser záporákem v Batgirl

Brendan Fraser záporákem v Batgirl

26.10.2021

Tomu se říká návrat. Filmová kariéra herce Brendana Frasera (Mumie, Král džungle) vypadala poslední dekádu a půl v zásadě dost mrtvá, za poslední roky se ovšem vytáhl zábavnou rolí v seriálu Doom… (více)

Darren Aronofsky našel svůj další projekt

Darren Aronofsky našel svůj další projekt

12.01.2021

Režisér Darren Aronofsky (Requiem za sen, Fontána) prostřednictvím své produkční společnosti Protozoa Pictures spojí síly se studiem A24 při natáčení dramatu pod názvem The Whale. Snímek bude… (více)

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)