Epizody(15)
-
Vystrely v noči (S02E01)
-
Krovavyj pereděl (S02E02)
-
Klad (S02E03)
-
Propavšaja krasavica (S02E04)
-
Revnosť (S02E05)
-
Inkassatory (S02E06)
-
Starosť (S02E07)
-
Lesopolosa (S02E08)
-
Cvety i braslety (S02E09)
-
Ljod i plameň (S02E10)
-
Poslednij zakaz (S02E11)
-
Tichaja zavoď (S02E12)
-
Zvonok (S02E13)
-
Dělo česti (S02E14)
-
Bitva za "Arsenal" (S02E15)
Hrají
Oleg Černov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Alexej Aptovcev
Sovětský svaz
Maxim Litovčenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trestný prapor (2004) (seriál)
Otěl Eleon (2016) (seriál)
Arťom Cukanov
Sovětský svaz
Julija Molčanova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Golovin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexej Bajdakov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Kirill Frolov
Rusko
Nejlepší seriály:
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Kateřina Veliká (2019) (seriál)
Sergej Umanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Levakova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Taťjana Ivanova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Tarasova
Sovětský svaz
Anvar Libabov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Georgij Picchelauri
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Maslakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Daniil Kokin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Valerij Děgťar
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dobrý člověk (2020) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Sergej Gamov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Dostojevskij (2011) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Šamina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Anna Arefeva
Sovětský svaz