Policistka Sharon Pogueová po těžké autohavárii zachrání život řidiče, jehož manželka a syn při srážce zahynuli. Po roce se uzdravený řidič „Catch“ stane strážným andělem své zachránkyně a při služebním střetu s gangstery jí rovněž zachrání život. Mezi Catchem a Sharon se začíná tvořit citové pouto, které komplikuje Catchova minulost, s níž se nevyrovnal a odmítá se Sharon svěřit. Překonat nelehké začátky nepomáhá ani citové trauma Sharon z narušeného vztahu s otcem, jehož kvůli násilí na matce dostala kdysi do vězení. Šťastné lásce Sharon a Catche brání bolest z nemožnosti překonat psychické bariéry, zejména Catchův pocit viny a nenahraditelné ztráty. Sharon ale o svou lásku bojuje… (TV Prima)

Simako

No sladáček, ale co! Jennifer je sice hezká žena, ale prachbýdná pseudoherečka! Začátek mě trošku zmátl, myslel jsem, že to bude dobrý film, bohůžel:)) Mimochodem, jestli tohle je nejsexy zadeček, tak já ten svůj můžu půjčit, tak co "halyvůde"! Za dva:) Mimochodem ten James Caviezel, ten to taky hral moc pekne, to byla hruza!!! ()

Anderton

Film, pri ktorom sa dá variť, žehliť, upratovať, jesť, kecať so známymi alebo si aj pospať. Čiže je to trochu nuda, ale zase žiadna hrôza sa nekoná, ako sa snažili všetci kritici naznačiť. V tomto zmysle sa dá film pozrieť aj viackrát. Myslím pri tých spomenutých činnostiach. Nie je v ničom nepríjemný, žiadna krv na nás nestrieka, aj keď je film o policajtke a Lopezka s Caviezelom sú tu celkom sympatickí. ()

herr_carter

Ano, ano - mám relativní slabost pro J-Lo a tak asi tento film,který většině hodnotitelů připadá podprůměrný, hodnotím jako čistý průměr - mě to náhodou docela bavilo a navíc tu svůj klasický, skromný herecký standard předváděl i James Caviezel...................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Turiec

Nie je mi úplne jasné, či malo ísť o krimi (strelený a nevhodný názov Policajtka), romantický, mysteriózny film, alebo rodinnú drámu. Tvorcovia vyskúšali z každého niečo a vytvorili podpriemerný guľáš, kde kadečo začali a nič nedokončili. Najlepšie z toho vychádza rodinná dráma, keďže romantika sa medzi hlavnými predstaviteľmi moc nediala. Chýbala tam iskra, ktorá by diváka presvedčila, že sa muž so ženou priťahujú. ()

Fiftis

Dá sa povedať, že film posúva dopredu len James Caviezel. Lebo som toľkokrát čumel, či tento film tvorcovia myslia vážne, pretože dialógy úplne neprehliadnuteľne šuštia papierom. Papierom nepríliš schopného scenáristu, patrilo by sa dodať. Najväčšou chybou ale rovnako je skutočnosť, že hoci nás tvorcovia nechávajú nakuknúť nielen do minulosti Catcha, ale tiež do rodinných problémov Sharon, tak mi to rovnako pripadá, že sa za celý film nič nestane, film skrátka celých 97 minút akurát prešľapuje na mieste. ()