Mělčiny

• USA The Shallows (více)

Diskuze

ambron

Sice jsem tím viděla celý film, ale fakt dobrý!

Teď se vážně těším, vypadá to jako "inteligentní" thriller, žádná histerka blonďatá. Už teď má u mně jednu hvězdičku.

na příspěvěk reagoval Psychor, anglanek

5825

Jak to ta holka dělá? Viděla jsem tolik záběrů a všichni, kdo se potápěli s bílými, tak vždycky byly v kleci.

S ostatními se potápějí jenom v tom pružném ochranném postroji.

Uživatel Eratashi smazal svůj příspěvek.

anglanek

anglanek (hodnocení, recenze)

Eratashi

Pokud 20 flašek od pivka,tak se tam koupal určitě nějakej Anglán a nebo Němec ) Jinak Žralok je parádní a krásný. Pokud dohledám jeden dokument,tak ti ho přepošlu.

anglanek

No tak naštěstí tohle zrovna nebyli ti bílí, ti jsou nejagresivnější a zakousnou všechno.

Dokonce se v jednom žaludku žraloka našla pneumatika a dvacet flašek.

Zkrátka takové malé plovoucí odpadkové koše ;-)

na příspěvěk reagoval anglanek

Eratashi

Bože,ten je tak nádhernej !!!! Má to však jenom jedinou chybičku a to,že se s ním nemazlím,takže ano rozhodně bych do toho šel :D I kdyby by to mělya být moje poslední hodina tak ať ale setkat se s velkým bílým žralokem,to je moje celoživotní sen :D Snad už za rok se mi konečně podaří :D Mít tak jizvu od žraloka tak se s radostí pochlubím kámošům :D Až zemřu,tak můj přiští život je,že chci převtělit do bílého žraloka :D

Eratashi

Kdy???! Já chci aby velký bílý žralok vylezl z vody a přišel za mnou. Chci se s ním obejmout protože mě bílý žralok fascinuje už od plenek :D

kkarx (hodnocení, recenze)

Eratashi

Možná v závěrečných minutách přijde nečekaný zvrat. Nancy osedlá delfína, šup na břeh a tadá konec. :d

kkarx

Nancy, klidně surfuj dál, ale hlavně u toho moc neřvi ;-) Schválně, kdo bude rychleji u břehu.

Tohle bude propadák ;-) 1 vs. 1...nic moc. Kdyby tam ale bylo aslepoň pět lidí, tak tečou hektolitry krve :-D

To Otevřený moře nebylo špatný, takové psych. drama. Źádná uječená nána. A ten konec...no prostě krása ;-)

na příspěvěk reagoval kkarx

5825

V pohodě, já nejsem urážlivá ;-)

Na souboje zvířat mezi sebou koukám poměrně často, takže např. tohle zrovna vím ;-))))

Eratashi

Aha, moje chyba- špatně jsem to pochopil protože jsem si naivně myslel,že jsi spletl žraloka s orkou ale teď mi to došlojak jsi to myslel. Omlouvám se,moje chyba ;-)

Psychor (hodnocení, recenze)

kkarx

No hlavně žralok dané situaci nepřikládá takovou pozornost. Nancy je pro něho jedním z tisíců možných zdrojů obživy. Když si na ní nepochutná, nic se neděje. Támhle plave jiná večeře. Naopak pro Nancy je to doslova záležitost života a smrti, a tak podřídí své záchraně naprosto všechno. Tedy popis - napínavý souboj dvou vůlí - je skutečně zvolen zcela nevhodně.

kkarx (hodnocení, recenze)

Mě pobavil ten popisek Acrobata. Napínavý souboj dvou vůlí... Jako by ten žralok měl mít snad strach, že ho Nancy sežere.  Třeba je to pečlivě zamaskovaný nový díl Noční můry v Elm street a všechno je to jen sen. Nancy, v žralocí zátoce se nesurfuje. :P

na příspěvěk reagoval Psychor, Eratashi

5825

Nastat může, že někdo uvízne na mělčině pár metrů od břehu.

Bavíme se o tom tady poměrně dlouho, že všem přijde absurdní celkově námět filmu.

Orcas zabíjejí žraloky. No a co s tím má být, číslo?

na příspěvěk reagoval 5825

Psychor (hodnocení, recenze)

Insegrim

No když bude celkové zpracování na vysoké úrovni, tak jsem ochoten ignorovat velkou část logických laspusů, které se ve snímku vyskytnou. Podobně velkoryse jsem se zachoval už u hororu Orphan, kterým na sebe Collet-Serra poprvé výrazně upoutal pozornost. I tam se našly situace, u kterých by musel divák při důkladné analýze nevěřícně pokyvovat hlavou, ale jako protiváha byla nabídnuta opravdu zlá atmosféra (v dobrém slova smyslu) a precizně vykreslená psychologie postav. Budu jen rád, když se bude něco podobného opakovat i v případě The Shallows.

na příspěvěk reagoval Insegrim

Insegrim

Insegrim (hodnocení, recenze)

Psychor

možná nečíhal, mohli se potkat náhodně. V popisku je napadení při surfování, takže hádám přijde volba vykrvácet na šutru vs pokus doplavat na břeh pro dejme tomu mobil a volání o pomoc. Jinak v traileru je skála a v galerii bójka, takže aspoň 2 lokace :)

na příspěvěk reagoval Psychor