Reklama

Reklama

The Romanoffs

(seriál)
Trailer 2
USA, 2018, 10 h 39 min (Minutáž: 63–88 min)

Tvůrci:

Matthew Weiner

Režie:

Matthew Weiner

Kamera:

Chris Manley

Hrají:

Aaron Eckhart, Kathryn Hahn, Christina Hendricks, Diane Lane, Radha Mitchell, Amanda Peet, Corey Stoll, Juan Pablo Castañeda, Jay R. Ferguson, Jack Huston (více)
(další profese)

Epizody(8)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (1)

krauset 

všechny recenze uživatele

The Romanoffs jsou epizodickou antologií (každá epizoda má samostatný příběh a vlastní postavy), kterou spojuje jedno: protagonisté jsou potomci carské rodiny Romanovců, k nimž patřil i poslední ruský car, Mikuláš II. Alexandrovič, jenž byl i se svou rodinou zastřelen bolševiky a o jehož bratru Michailovi se nakrátko uvažovalo jako o panovníkovi samostatného českého státu, než se rozhodlo, že se Československo stane republikou. Jde o slibný seriálový koncept už proto, že Weiner v Mad Men prokázal, že umí psát hrdiny, kteří si s sebou nesou traumata vlastní historie. Jenže v porovnání s Weinerovým předchozím počinem zaostávají ve všem. Mají dobré obsazení a Weiner si udržuje chuť pouštět se do nového, ale jeho nový seriál trpí nabubřelostí a předvídatelností. Romanovci tedy oplývají rodokmenem s letitými kořeny, ale také s minimem chutných plodů. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (1)

  • Epizoda se natáčela kompletně v České republice, a to hlavně ve filmaři oblíbeném Hotelu Chateau Kotěra v Ratboři (zde se také natáčely filmy Skleněný pokoj – 2019 nebo Masaryk – 2016). (KlárkaS)

Související novinky

Anne Hathaway, Tina Fey a moderní láska

Anne Hathaway, Tina Fey a moderní láska

27.11.2018

Amazon Studios na své streamovací službě nedávno vypustilo poslední epizodu hvězdami nabitého antologického seriálu The Romanoffs od tvůrce Šílenců z Manhattanu Matthew Weinera. Nyní to však vypadá,… (více)

Reklama

Reklama