Banda - Série 4

(série)
USA, 2024, 8 h 26 min (Minutáž: 59–68 min)

Předloha:

Garth Ennis (komiks), Darick Robertson (komiks)

Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Chace Crawford, Erin Moriarty, Antony Starr, Jessie T. Usher, Jeffrey Dean Morgan, Tomer Capone, Karen Fukuhara (více)

Kralsteny odpad!

Pravidelnou lobotomií po vzoru Sage se asi užít čtvrtá série The Boys lze. Škoda, třetí série mě fakt bavila a připravila vysoké očekávání, ale vypadá to, že průměrného sledujícího spousta násilí a krve uspokojí natolik, že zdlouhavé a nudné zápletky, které ve finále nikam nevedou, naprosto ignorují. ()

ReproBoy

Celkově vzato lepší než druhá serie, horší než třetí. Finále mě nějak nenaplnilo, bylo pár wow momentů, mám ten serial hrozně rád, první tři epizody k ničemu, sem tam něco novýho, za mě ke konci supr, ale nebylo to jako třetí serie, prostě nebylo. V pátý snad konečně dojde na pořádný řežby a zchytaj to všichni ty parchanti a snad to nebude jenom přelejvání vody. ()

DavKom

Velký zklamání. Samozřejmě pár fajn scén, nechyběl gore a nechuťárny, nicméně posun děje téměř nula, nechuťárny pro nechuťárny, vývoj postav nula a celá série v podstatě skončila tam, kde spíš měla začínat. Zdá se mi, že čtvrtá séria byla prostě jen prachsprostá natahovačka pro prachy :-/ Tak či onak, 3 hvězdy si pořád zaslouží, protože jde pořád o dobrou filmařinu a jeden z nejoriginálnějších superhrdinských serošů vůbec... ()

Kyushonaku

Vůbec netuším co se stímhle seriálem po třech perfektních seriích stalo. Stupidní dalogy o ničem, šokovat čím dál více nechutnostmi a to z jediného důvodu, děj nestojí za nic. ()