Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

• USA Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (více)

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda může začít! (Vertical Entertainment)

Diskuze

Sigebert

Tak v první řadě je to DC a to mě zajímá jenže v DC mě plno věcí nebere a nezajímá ale to i marvel.. A to je série s harley, birds, ssq, aquaman, ww, arrow a další proto mě nelakaji ani adaptace.. Samozřejmě komiks musí psát někdo fakt dobrej nebo můj oblíbenec... Nevím kdo by musel harley abych si ji přečetl nedej bože koupil, nejspíš brubaker... Ovsem aquaman film mě nalakal až po traileru... Paradox je že shazam je moje oblíbená DC postava ale film stál za vyližprdel.. No a ssq se těším už jen proto že to točí a píše Gunn, ale nikdy by mě nenapadlo si koupit komiks..

na příspěvěk reagoval Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Ratemus

To nebylo myšleno nijak zle, spíš mě překvapilo, že se ti to líbilo vzhledem k tomu, že to má být Birds of Prey. No a toho Black maska taky nechápu.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Sigebert

Vím že nemá..malokdy jsou komiksovky verne předloze.. Hele neříkám že jsem nadšený, že mě to přesvědčilo jít do kina.. Říkám že to není špatný a zaujalo mě to... Uvidím co druhý trailer

na příspěvěk reagoval Sigebert

Sigebert (hodnocení, recenze)

Ratemus

No nečekal jsem, že se ti bude trailer líbit :O to mě překvapilo se přiznám. S Birds of Prey to nemá nic, zhola nic společnééé.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Cooller

Cooller (hodnocení, recenze)

to zas bude kundovina, doufam že aspoň bude vic hot než v traileru

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Bez provázanosti.

Na Sq1 to navazuje začátkem kdy se Harley rozejde s Jokerem (který tam bude vidět asi jako Superman v Shazamovi).

Sq2 na to bude muset navázat, protože tam je Harley taky.

Ratemus (hodnocení, recenze)

pokud chtěli udělat solovku Harley tak klidně, ale takhle zabijou název týmovky a udělají z toho solo Harley s přicmrndávačkama...no jo Ewan, tak to se neměl jmenovat Black Mask ale....Ciaran taky nehrát Steppenwolfa...no a ještě jedna věc, jak tohle souvisí s novým SSq, nebo je to opět totál samostatné bez nějaké provázanosti a směru?

na příspěvěk reagoval LizianShaw, Sigebert

Uživatel Punisher smazal svůj příspěvek.

Ratemus (hodnocení, recenze)

stejný případ jako u Aquamana, do ted mě to absolutně nezajímalo, ale nyní ano...pořád Harley nesnáším, ale tohle vypadá skutečně pěkně....jde vidět, že jdou do sebe...tak snad to nebude průser, ale sakra, proč nemá Black mask masku? akorát mi naopak přijde že to nebude ani tak o Birds of prey ale o Harle

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Prometheus69

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

Prometheus69

sarkazmus, si zabudol dopisat.....toto suckside lesby women power azia squad s reziserkou, co nikdy nic nenatocila, ale asi vie, kedy treba POTAHAT....koho....nitky

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Měl jsem tušit že když Black kanary vystřídala Poison Eavy... Že to bude podraz! Ale, až takovej? BX

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Dámy a panové takhle se zabíjí KOMIKS! Novej styl DC... budeme točit normální oskarové filmy! Ať si Marvel nechá svou barevnost napaditost, střelenost... Nelogičnost! Mi prostě ted půjdeme jen jednou cestou... A to cestou JOKERA! Logických dojebávek plné citečků a ryzích osobností... TAK TO SE JDĚTE VYSRAT!

NEJDŘÍVE TOMB RAIDER ZABIL HRY... A TEĎ JOKER ZABIJE I FILMY. Gratuju... Takhle končí FPPK... -_-

na příspěvěk reagoval Punisher

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

Akira777

Akira777 (hodnocení, recenze)

A víte co já se celkem těším horší než trailer to určitě nebude. Navíc si můžete říct že třeba trailery pro Godzillu byli dobrý, ale špatný film (pro mě neplatí ale vy si to říct můžete), takže tady to můžete mít naopak.

JamesSi

JamesSi (hodnocení, recenze)

Já zásadně protestuji. Český název (podivuhodná proměna) nevyjadřuje tu "fakt divný" anglický název. Mělo by to být zhruba... Draví ptáci (a úžasoskvělá EMOncipace jedný Harley Quinn). Jinak to de. To, co je JOKER(2019) pro emo cringery a školní střelce, tohle bude pro emo girls a sassy holky. Jinými slovy se těším na Jokera.

Janega

Janega (hodnocení, recenze)

Film by sa mal podľa tohto traileru volať Harley Quinn and birds of prey.

TheDarKnig

Snad né někdo kdo vymyslel tu absolutně debilní akci ve třetím díle. Obzvlášť ta honička na koni byla příšerná a John tam dělal psí kusy, aniž by vlastně musel.

na příspěvěk reagoval JamesSi

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

Mně to přišlo strašně mdlé, takový ten sériový produkt bez jakéhokoliv náznaku srdce. Mělo to pár dobrých scén a obstojné herce, ale člověk po trailerech čekal něco fakt dobrého. A nakonec z toho byla taková nuda. Nevím, ani ta akce mi moc dobrá nepřišla.

Tady prý dělá na akci někdo od Johna Wicka, tak snad to tak bude vypadat :)

na příspěvěk reagoval dragon94, JamesSi

TheDarKnig

Tak není to žádnej zázrak, ale řekl bych celkem slušená stylová popcornovka. Sice nic víc, ale mě to docela stačí, protože akce byla slušná a film mě bavil. Navíc Will Smith v hlavní roli..

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

dragon94

Samozřejmě to byla nadsázka. Ale hodně lidem se líbily Transformers sequely, takže to fakt o ničem nevypovídá :)

A pokud si zajdu na reddit, tak tam na ten film prakticky všichni nadávají :) A i jinde po internetu.

na příspěvěk reagoval dragon94

Že by všech 5 mých přátel co semnou byli v kině byli ti vyvolení ? :D

Náhodou znám hodně lidí, kterým se ten film líbil. Jako průserem bych ho fakt nenazýval.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

27.06.2020

Margot Robbie si zvolila pirátský život. Zahraje si hlavní roli v novém chystaném filmu ze světa Pirátů z Karibiku. Scénář k zatím nepojmenovanému filmu pak napíše Christina Hodson, která dělala s… (více)

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

21.03.2020