Reklama

Reklama

Popstar: Vše pro slávu

  • USA Popstar: Never Stop Never Stopping (více)
Trailer
Hudební / Komedie
USA, 2016, 87 min (Alternativní 83 min)

Obsahy(1)

Conner4Real (Andy Samberg), někdejší člen chlapecké kapely Style Boyz a nyní úspěšný sólový umělec, si chce upevnit své místo na vrcholu hudebního průmyslu. Když se však z jeho posledního alba stane propadák, je rapper nucen vyrazit na výstřední turné plné pobuřujících triků a propagačních kousků v zoufalé snaze obnovit svou upadající image. Vzhledem k tomu, že prodeje stále klesají, turné se neuvěřitelným způsobem zvrtne a jen urychlí Connerův rychlý pád do hudebního zapomnění. Poté, co je turné nakonec zrušeno, původní členové Style Boyz Owen (Jorma Taccone) a Lawrence (Akiva Schaffer) navrhnou, že se znovu dají dohromady, aby zachránili zbytky kariéry svého přítele. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (84)

Wade Wright

všechny recenze uživatele

Já fakt nevím jak to hodnotit :D Já Lonely Island poslouchám a strašně miluju jejich humor, který chápu, že ne každému může sednout. A jo je to dementní až za hrob. Ale ty vole... Jestli mám tenhle paradokument hodnotit jako komedii tak tady není co řešit . Řezal jsem se smíchy snad co 2 minuty a každé cameo nebo nějaká trefná poznámka ohledně celebrit mě nepřestávala šokovat. Můžeme se bavit o nějakých filmových postupech nebo tady řešit cokoli po vkus až po nějakou etiku, ale o tomhle to vůbec není. Ti borci jdou totiž za hranu 4 real! ()

Mrkvič 

všechny recenze uživatele

Prostě paráda. Takový Boratův Diktátor na poli moderní raperské scény. Navíc mě i ta hudební čísla bavila. Buď byla vtipná, nebo je prezentovala nějaká světová stár a nebo opravdu parádně zněla (a to rep neposlouchám). Hlavně tedy první polovina filmu je hudebními vystoupeními naflákaná jak prase! A to jsem si užil i ty písničky, které měly být propadákem. Zde velký obdiv tvůrcům, že se jim podařilo natočit jak dobré kousky, tak i ty špatné poutavě pro oko a ucho divákovo. Škodo že v druhé rozcházející části film vyměkne a stane se tuctovou ujetou komedií. Závěrečné vystoupení je ale zase skvělé. ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Chytrá satirická parodie prakticky na všechno, co si představíte pod pojmem hudební průmysl. Andy Samberg je v hlavní roli výborný, nemá příliš daleko do Sachi Barona Cohena a asi mě teď začne víc zajímat, oceňuji ale i tu spoustu dalších lidí ve vedlejších až zanedbatelných rolích, kteří se mnohdy nebáli udělat si legraci sami ze sebe. ()

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Čo to kurva...? Toto malo asi základ v niečom, čo išlo úplne mimo mňa. Že áno. Lebo neverím, že toto niekto vymyslel a natočil. Čo to malo byť? Paródia? Tak to mi ho teda vyndej. Nepodarená komédia, kde sa nedalo na ničom zasmiať a len to bolo otravne? Pseudo dokument ktorý nikoho nezaujíma? Tých 87 minút bolo fakt utrpenie vydržať. ODPAD! ()

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem trochu jinou formu, ale v pohodě. Opět vynikající Samberg, na kterém to všechno stojí, výborná necenzurovaná hudba (Usáma TOP), skvělé obsazení. A díky tomuto filmečku jsem narazil na The Lonely Island, vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje, Samberg je frajer a Hot Rod navždy v paměti. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (4)

  • Titulky obsahujú ešte jednu scénu. (Johnny.ARN)
  • Písnička "Equal Rights" je parodií na "Same Love" od Macklemora. (Sancoo)
  • Malé cameo si zde střihla i Emma Stone jako Claudia Catrell v kratkém klipu Turn Up the Beef. (Sancoo)

Související novinky

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Chyběl vám žánr bláznivých parodií? Pak pro vás má studio Paramount dobré zprávy – oficiálně totiž chystá remake Bláznivé střely, v níž by si hlavní roli měl po legendárním Lesliem Nielsenovi zahrát… (více)

Reklama

Reklama