Popstar: Vše pro slávu

• USA Popstar: Never Stop Never Stopping (více)
Hudební / Komedie
USA, 2016, 87 min (Alternativní 83 min)

Conner4Real (Andy Samberg), někdejší člen chlapecké kapely Style Boyz a nyní úspěšný sólový umělec, si chce upevnit své místo na vrcholu hudebního průmyslu. Když se však z jeho posledního alba stane propadák, je rapper nucen vyrazit na výstřední turné plné pobuřujících triků a propagačních kousků v zoufalé snaze obnovit svou upadající image. Vzhledem k tomu, že prodeje stále klesají, turné se neuvěřitelným způsobem zvrtne a jen urychlí Connerův rychlý pád do hudebního zapomnění. Poté, co je turné nakonec zrušeno, původní členové Style Boyz Owen (Jorma Taccone) a Lawrence (Akiva Schaffer) navrhnou, že se znovu dají dohromady, aby zachránili zbytky kariéry svého přítele. (HBO Europe)

Wade Wright

Já fakt nevím jak to hodnotit :D Já Lonely Island poslouchám a strašně miluju jejich humor, který chápu, že ne každému může sednout. A jo je to dementní až za hrob. Ale ty vole... Jestli mám tenhle paradokument hodnotit jako komedii tak tady není co řešit . Řezal jsem se smíchy snad co 2 minuty a každé cameo nebo nějaká trefná poznámka ohledně celebrit mě nepřestávala šokovat. Můžeme se bavit o nějakých filmových postupech nebo tady řešit cokoli po vkus až po nějakou etiku, ale o tomhle to vůbec není. Ti borci jdou totiž za hranu 4 real! ()

Mrkvič

Prostě paráda. Takový Boratův Diktátor na poli moderní raperské scény. Navíc mě i ta hudební čísla bavila. Buď byla vtipná, nebo je prezentovala nějaká světová stár a nebo opravdu parádně zněla (a to rep neposlouchám). Hlavně tedy první polovina filmu je hudebními vystoupeními naflákaná jak prase! A to jsem si užil i ty písničky, které měly být propadákem. Zde velký obdiv tvůrcům, že se jim podařilo natočit jak dobré kousky, tak i ty špatné poutavě pro oko a ucho divákovo. Škodo že v druhé rozcházející části film vyměkne a stane se tuctovou ujetou komedií. Závěrečné vystoupení je ale zase skvělé. ()

D.Moore

Chytrá satirická parodie prakticky na všechno, co si představíte pod pojmem hudební průmysl. Andy Samberg je v hlavní roli výborný, nemá příliš daleko do Sachi Barona Cohena a asi mě teď začne víc zajímat, oceňuji ale i tu spoustu dalších lidí ve vedlejších až zanedbatelných rolích, kteří se mnohdy nebáli udělat si legraci sami ze sebe. ()

Johnny.ARN odpad!

Čo to kurva...? Toto malo asi základ v niečom, čo išlo úplne mimo mňa. Že áno. Lebo neverím, že toto niekto vymyslel a natočil. Čo to malo byť? Paródia? Tak to mi ho teda vyndej. Nepodarená komédia, kde sa nedalo na ničom zasmiať a len to bolo otravne? Pseudo dokument ktorý nikoho nezaujíma? Tých 87 minút bolo fakt utrpenie vydržať. ODPAD! ()

Kudly4

Čekal jsem trochu jinou formu, ale v pohodě. Opět vynikající Samberg, na kterém to všechno stojí, výborná necenzurovaná hudba (Usáma TOP), skvělé obsazení. A díky tomuto filmečku jsem narazil na The Lonely Island, vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje, Samberg je frajer a Hot Rod navždy v paměti. ()

• Titulky obsahujú ešte jednu scénu. (Johnny.ARN)
  • Písnička "Equal Rights" je parodií na "Same Love" od Macklemora. (Sancoo)
  • Malé cameo si zde střihla i Emma Stone jako Claudia Catrell v kratkém klipu Turn Up the Beef. (Sancoo)

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Chyběl vám žánr bláznivých parodií? Pak pro vás má studio Paramount dobré zprávy – oficiálně totiž chystá remake Bláznivé střely, v níž by si hlavní roli měl po legendárním Lesliem Nielsenovi zahrát… (více)