Michael (Mark Ghanimé) sa zúfalo snaží zblížiť so svojou dospievajúcou dcérou Karen (Jeni Ross). Keď narazia na odľahlý dom a v ňom situovanú escape room, zacíti jedinečnú šancu naplniť tento svoj zámer. Dajú sa do kopy s dvojicou špecialistov na únikové hry a zábava môže začať. Štvorica však čoskoro zistí, že tu ide o viac, než len riešiť logické hádanky. V dome sa začnú diať zvláštne veci a oni si pomaly uvedomujú, že v stávke je to najcennejšie – ich vlastné životy. (beso74)

Pitryx

Ono by to až tak špatné nemuselo být. Je třeba si uvědomit, že jde o film pro televizi. Jenže vinou špatného střihu a kamery jsou některé scény jako nedokončené. Dějově to domotali se dvěma žánry, ale to by až tak nevadilo, jako to, že to nakonec vyšlo jako příliš statické. Prvních 40 minut jsem dal v pohodě, ale pak už jsem se nudil víc a víc. Dávám deset za dva dobré záběry a deset za překvápko na konci. Dále hodnotím tu černovlasou dívčinu, totiž její postavu, koukáním na ní se také zabil nějaký ten čas. Takže za mně i s celkovým dojmem dám těch čtyřicet s tím, že si je snímek moc nezaslouží a podruhé ani omylem. . ()