Dej sa zameriava na ruského kapitána Konovalova (Andrej Černyšov), ktorý v roku 1942 ako veliteľ tanku vykonáva prieskum. V priebehu krátkej prestávky je jeho T-34 zasiahnutý a zničený nemeckým tankom. Z posádky prežili len dvaja. Po vyliečení sa vracia späť k jednotke, ale tu nemajú pre neho žiaden tank. Vďaka pomoci technického inžiniera sa mu podarí získať tank KV-1 a spoločne s osádkou prevalcujú časť nemeckých tankových síl. (Volodimir2)

Martens14

"Byly dokumentovány případy, kdy jediný tank KV-1 zničil několik nepřátelských tanků a přes řadu zásahů zůstal díky silnému pancéřování bojeschopný", čerpáno z Wikipedie. Jinak je tento film natočen s hodně amatérskou naivitou, až dětinsky úsměvnou. Ani nevím za co jsem dal vůbec jednu hvězdu, nedoporučuji, spíš se, pokud holdujete této tématice, podívejte na film T34, je o dost lepší. ()

argus123

Slaby priemer, kazí to prehnaný milostny príbeh, a nerealisticke efekty pri ničení tankov. Taka ruska verzia filmu Fury. Som čakal trochu viac. ()

cyglos

Očekával jsem film, který převálcuje T-34. Nestalo se. S čím souhlasím, je fakt, že se ve filmu objevilo prostředí údržby a oprav tanků. Používání součástek z jiných, boje neschopných strojů. Špína a syrovost válečných podmínek. Nicméně se tu opět vytváří dojem, že Němci byli úplní amatéři, nevidí, nestíhají nabíjet, čekají s výstřelem . . . Jeden tank, který je v zaměřovači protivníka, klidně rozseká jeho pět tanků. Přejezdy jsou v rychlosti, která je dobrá tak leda do autoparku. Tanky jedou vedle sebe, jako na přehlídce, taktika nulová. Scénář kulhá v detailech a logice uvažování v bojovývh podmínkách napěchovaných adrenalinem, že mohu zemřít každým okamžikem. Příjezd německého tanku v závěru filmu je srandovní tečkou. Než by otevřel velitel tanku poklop, tak by, po zásahu, odletěla dělová věž. Nikdo by nečekal v tanku Rusy. . . Dvě hvězdy a přivřené víčko. ()

yoryk

Zo zaciatku velmi nudne, nadych akcnosti to naberie asi tak v poslednej pol hodinke. Vo filme je dost vela nezmyslov a nerealnych veci ktore tu uz boli spomenute....celkovo dost slabucke... ()

pupopony

Panzerkampfwagen IV se svým 75 mm kanonem ze 100 metrů by KV1 pohodlně zničil. Ach jo, a to jsem se na film tak těšil, škoda ()

kukadlo123

Mno... ďaľšia tankiáda. Kellyho hrdinovia vydarený, T-34(som milo prekvapený) tiež na fantastickej úrovni. Ale toto neišlo ani o filmárske umenie ale skôr o to čo sa podľa všetkého stalo. Škoda titulkov. Ale prestrelka ušla. V skutočnosti KV-1 bola v lese a jak strielala, tak menia pozíciu aby navodila efekt viacerých tankov. Takže celkom okej. EDIT: A áno, interiéry sú naozaj nafúknuté a občas prehodené. Ale myslím si že je to robené kvôli zážitku. U mňa sa našťastie nič nemení. ()

OtokPag

KV1 byl hrubě tesaný surovec, ale zároveň choulostivý na servis. Film vnímám, jako hold sovětským tankistům a mechanikům. Oprášil jsem si při sledování ruštinu, bljať i davaj, vperjod 🤕🤕🤕🤕🤕 ()