Commando Ninja

GameboyNES

Další povedená amatérská pocta 80. akčňákům. Počínaje Predátorem, Terminátorem, Comandem, přes různé Americké Ninji. Dojde i na cestování časem Pontiackem Trans am :) Suprový 80. soundtrack a geniální český jednohlasej rychlodabing, mě perfektně bavili celou dobu. 100% ()

Maniax

Kombinace všech osmdesátkových filmů, na které si vzpomenete. Při pár pivech šílená prdel. Konec trochu zklamal, ale jinak parádní fanouškovskej film ve stylu Kung Fury. ()

Vämpiriüs odpad!

Chápu, že sto lidí sto chutí ale tato sračka si jiné hodnocení než odpad ode mě nezaslouží. Po 20 minutách jsem to otrávený a znuděný vypl. Z mého pohledu je to paskvil, který není humorný nýbrž trapný. ()

Grimaldi

Commando Ninja je pro mě veliké překvapení. Úplně z něj lze cítit láska k akčním filmům osmdesátých let. A to nejenom k těm většině divákům známým jako Terminátor, Predátor, Rambo, Komando či Americký ninja. Tvůrci jsou takový znalci že dokáží složit poctu i braku jako je Ninja Terminator skrze telefon s Garfieldem. Vlastně je tu opravdu téměř vše co bych od takové novodobé pocty chtěl. Víc takových fanouškovských filmů, sem s nimi a nejlépe hned. ()

koval45

Takže, milé děti, tohle je absolutní špica. To je jak kdybych koukal na starou akční pecku, na kterou se zapomnělo, potom jí našli zaprášenou někde na půdě a až teď vydali. Ten styl, nadšení tvůrců je cítit a mně se celou dobu vybavovalo Jacksonovo Bad Taste, i když teď asi srovnávám nesrovnatelné. Každopádně je to megazábavná, krvavá řežba nabitá akcí a taky naprosto parádní pocta klasikám 80. a 90. let. Je tady asi tak milion inspirací a narážek, takže to můžete pojmout jako poznávačku všech citovaných bijáků (Komando, Highlander atd. uvidíte sami). Zároveň je to sám o sobě fungující film, rozhodně to nejde odbýt jen jako obyčejnou parodii. Mám prostě radost a další film od téhle bandy chci co nejdřív. ()

MaxBodycount

Pretiahnutý joke, ktorý okrem bodycountu nutne potrebuje aj homagecount frontálne útočí nielen na poslintanú VHS generáciu dívajúcu sa na podobné projekty srdcom cez závoj neónových spomienok, ale aj na princíp zlatej strednej cesty keď sám seba stavia do pozície buď - alebo. Kritika nie je na mieste a v podstate sa stáva neaplikovateľnou - číra energia a radosť sálajúca z tohto minidielka je neskutočne nákazlivá a v prípade šenkoslovenského diváka dokonca znásobená legendárnym one-man dabingom - dajte jeho obstarávateľovi nejaký pekný metál prosím. Moment filmového blaha: celých 68 minút. ()