Phoebe slaví s přáteli své narozeniny. Zatímco oslavenkyně a Joey už dávno sedí v restauraci, ostatní se zpozdili. Chandler s Monikou řeší manželský spor a Rachel nechce nechat doma malou Emmu s matkou Rosse Judy. Když přátelé po dlouhé době do restaurace konečně přijdou, Phoebe zmizí na rande s Mikem. Rachel s Rossem se vracejí za svou dcerkou a Chandler s Monikou také spěchají domů, moc rádi by si už také založili vlastní rodinu. (TV Nova)

kratajirka

(Emma je zabouchlá v bytě) Rachel: Tak dělej něco, vyraž dveře. Ross: Rád bych, ale trpím na modřiny. Rachel: Co když vyskočí z postýlky? Ross: Hlavičku nezvedne, ale skákat umí! Rachel: Nechala jsem zapnutou troubu! Ross: Od devádesátýhošestýho nevaříš! Rachel: Nechala jsem puštěnou vodu! Ross: V klidu, nenechala jsi ji puštěnou! Rachel: Nechala jsem otevřený okno, co když tam vlítne pták?! Ross: No jo máš pravdu, něco slyšim! Holub. Ne orel! Dosedl na sporák a hned vzplanul! Malá, když to vidí, vyskočí tomu obrovskému ptáku na pomoc... Orel to však považuje za útočný akt a popadne malou do svých spárů. Mezitím voda z kouhoutků zatopuje celý byt. Malá a orel ve smrtelném sevření krouží ve vodním víru, který zaplavuje byt! Rachel: Jestli je to pravda, budě tě to mrzet! ()

• Čašník, ktorý obsluhuje Phoebe (Lisa Kudrow) a Joeyho (Matt LeBlanc), je Dan Bucatinsky, herec, scenárista, producent a režisér seriálu Terapie online (2011), v ktorom hrala aj Lisa Kudrow (Phoebe). Dan v seriáli stvárňuje jej asistenta Jeromea Sokoloffa. Obaja neskôr získali opakujúce sa role v seriáli Skandál (od r. 2012). (Pat.Ko)
  • V skoršej epizóde Phoebe (Lisa Kudrow) svojmu bratovi povedala, že narodeniny má vo februári. No ale keď všetci meškajú na jej narodeninovú oslavu, oslávia to na Halloween. (Pat.Ko)