Rachel a Joey mají první milostnou schůzku. Neustále je pronásleduje pocit, že jejich vztah nebude bez problémů. Dohodnou se, že raději zůstanou jen přáteli. Do New Yorku se nečekaně vrací Amanda, otravná a nepříjemná známá Moniky a Phoebe. Ross obdivuje, jak je Monika nádherně opálená. Jde také navštívit nové solárium, výsledek ale není takový, jaký si představoval. (TV Nova)

Loki_Six

The Tanning Salon Guy: Alright Mr. Gellar, right this way. So, how dark do you want to be? We have 1, 2, or 3. Ross: Well uh, I like how you look, what are you? The Tanning Salon Guy: Puerto Rican. ()

agamazx

Co sa stalo s Rossom ked sa opalil, lebo v dalsich epizodach uz nie je. Toto nemaju byt individualne epizody, tu je dej kontinualny!!! Mal som pocit akokeby som pozeral nejaky cartoon kde su vsetci sfetovani, toto nie su Friends, ale nejaka Friends parodia. Missisipi bolo vtipne. ()

• Keď to Joey (Matt LeBlanc) a Rachel (Jennifer Aniston) skúsia znova a Joey prinesie fľašu šampanského, na pravej strane dverí bytu je vidieť otvor pre kameru. (Pat.Ko)