Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

Diskuze

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Dobře. Deník party asociálních outistů? Zaprvé neznám slovo "outista", ale předpokládám, že myslel "autista". V tom případě ta věta sama o sobě nedává smysl. Někdo se zřejmě rozhodl používat slova, jejichž přesný význam mu tak docela není jasný... Autismus jsem studoval... Autista má problém ten, že ostatní lidi nechápe jako živé bytosti, ale jako předměty. A neuvědomuje si své "jáství" (psychologický termín znamenající uvědomění si své já). Autista tedy nevytváří formu žádného společenství. Parta autistů je tak oxymorón. Navrch je zbytečné dodávat, že jsou asociální. To je totiž zahrnuto v autismu samém. Toliko výhrad k první větě. Mám pokračovat?

Tom Riddle

Tom Riddle (hodnocení, recenze)

Ano, dočetl jsem až do konce, a silně nesouhlasím se vším, co napsal. Mám k tomu tolik připomínek, že by trvalo věky je vyjmenovat, a tak se o to ani nebudu pokoušet.

Ještěřák

Ještěřák (hodnocení, recenze)

Seriál je to skvělej a já jsem jeden z mnoha "pětihvězdičkářů", ale něco na tom jeho postu bude, chlapi. Samosebou, kritika, který ani nedokáže správně napsat výraz "loser", lze jen těžko brát vážně, to připouštím.

anusha

anusha (hodnocení, recenze)

ja dosla az do konca !!! co dostanem za odmenu?? asi si pojdem pozriet 10 seriu ;-)

Gryphon

Gryphon (hodnocení, recenze)

dočítal niekto troseckyho príspevok až do konce? ja som prestal po treťom riadku

trosecky

trosecky (hodnocení, recenze)

S každým dalším opakováním a hlavně s narůstajícím číslem série se člověku zdá, že nejde o komediální seriál, ale o deník party asociálních outistů, kteří nejsou schopni sociálního kontaktu se zbytkem společnosti, vyjma sami sebe a vše mimo ně jkim připadá cizí a divné. Poslední série už jsou absoltuně šílené, z frajera Joeyho se stává dadaistický kretén, Monika je anorektická urážlivé kráva, Ross je životní looser s pedofilními sklony, z Chandlera místo veselého sangvinika máme starého rádobyvtipného prďolu, Phoebe je blázen, který mluví sám se sebou, se zvířaty i s nábytkem a Rachel, proboha, to je jelito s jasnými rysy staré panny, která by ráda celý život působila jako 17letý ďáblík, ale vypadá spíše jako koza, které se každý zdaleka vyhne. Seriál Přátelé se dá charakterizovat jako cesta od nenuceného nadšení po strastiplné znechucení.

panic25

panic25 (hodnocení, recenze)

nejlepší seriál všech dob, nemám co bych dodal absolutní bomba mohl bych sledovat pořád dokola

Susinnon

Susinnon (hodnocení, recenze)

no ja už idem na maratón po tretíkrát a stále ma to baví :) naposledy som si stiahla nepodarené scény a tie sú fantastické :)

ontik

ontik (hodnocení, recenze)

Jsem na tom naprosto závislý,třeba hraju nějaké hry,u té hry si vypnu zvuk a na pozadí si pustím nějaký díly přátel a jenom poslouchám a baví mě to :-) Já jsem přátelskej "maratón" zaběhl dvakrát :-) Nejlepší díl je poslední... bylo mi hrozně smutno,skončila jedna velká éra :-(

Susinnon

Susinnon (hodnocení, recenze)

jedinečné... zaručené zlepšienie nálady aj v najtemnejších depresiách... jediná smutná myšlienka ma vždy drží v osídlach : aj ja chcem takých priateľov!!

Gryphon

Gryphon (hodnocení, recenze)

priatelia sú u mňa na prvom mieste na druhom je alf a tretie patrí seriálu dva a pol chlapa...

ultrasHCD

ultrasHCD (hodnocení, recenze)

Naprosto dokonalý seriál. Hlášky totálně zabržděné Pheobe mě dokážou rozesmát do protržení bránice...:-)

anusha

anusha (hodnocení, recenze)

ale sak kolko ludi pozera himym akolko friends uz to tu bolo viac krat riesene myslim.. uz len to ze friends v kolkych krajinach vysielali a kolko krat ;-) himym ponaglicky ludia pozeraju a vecsinou preto lebo chcu cielene ..

Torision

Torision (hodnocení, recenze)

Nejlepší sitkom, před kterým se musí sklonit i výborný HIMYM. 21. místo v seriálech mi přijde dost nefér.

bubuis

bubuis (hodnocení, recenze)

Super seriál, skvělý je také Joyeho Hajánek s tou bundou a brýlemi.

de_Lorean

de_Lorean (hodnocení, recenze)

taky vám přijde divný, že přátelé dlouhodobě nejsou v první dvacitce nejlepších?

Bay_watch

Bay_watch (hodnocení, recenze)

se tam dostali všichni, koukám :D zato ze scrubs jenom elliott :( teda nevim, jak se dělala ta nominace

aeon

aeon (hodnocení, recenze)

ahojte, skúšala som stiahnuť tituly zo stránky titulkykserialum ale stiahlo mi ako súbor rar a ja neviem čo s tým mám robiť Keby mi vedel niekto poradiť alebo by bol taký ochotní a poslal mi titulky na email, nech sa mi ozve do pošty. Ide o desiatu sériu. Moc by ste mi pomohli. Ďakujem.

Ještěřák

Ještěřák (hodnocení, recenze)

LMAO dabing, hoši - ještě, že nejsem brat Slovák. ;-)) Ale slovo "trtkat" bych co češtiny bral!

Blackberry

Blackberry (hodnocení, recenze)

Slovenski priatelia su jedni z najlepsie nadabovanych veci co som kedy pocul ... ale handrkovat sa tu okolo toho, ze je lepsi ten ci ten dabing je uz otrepane ...

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele