Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

Mara12

První seriál, na který jsem si vypěstovala regulérní návyk. A přestože už je dobrých x let zpátky, ještě se mi nedokázal zprotivit a to už jsem ho viděla víc jak x krát. Chandlera s Monicou stále považuji za seriálový pár číslo jedna. A Joeyho hláška “Tak jak to jde ?“ (teď budu vykrádat zas jiný seriál) jedním slovem legendární. Moje první ultimativní srdcovka. ()

Hermione02

Klasika televizní zábavy právem označovaná za nejlepší komediální seriál všech dob. Přátelé za 10 sérií vyzráli, řešili dospělejší problémy, třebaže základní cíl seriálu byl stále stejný - snaha pobavit diváka absolutně běžnými životními situacemi. ()

greymon

U seriálu Přátelé jsem se zasmál snad ze všeho nejvíc hned po Simpsonovích. Vynikající komediální seriál s báječnými herci, ke kterým přesně pasovaly jejich postavy. Dále také obdivuji český dabing, který je opravdu přesný k hercům. Poslední epizoda Přátelé dopadla nejlépe, bohužel je škoda, že to byla poslední epizoda a vše skončilo. Od první série až po desátou jsem si užil velkou zábavu, která stála zato. ()

limbi

Seriál, který můžu vidět po sté a pořád mě bude bavit. Pravidelně u něj večeřím a nebo relaxuju mezi učením. tuhle partu mám opravdu rád a nikdy vtipem nikdy nesklame. ()

MondayWay

Kultovní seriál, který v mých očích už žádný jiný nepředčí :) Ke každému "příteli" mám citové pouto, vždy mě rozesmáli, občas i rozplakali. Na světě není seriál, který si těch 100% zaslouží tak moc jako právě Friends! ()

randi64

Nejpříjemnější seriál všech dob.. Asi i nejlepší českej dabing vůbec. Hlavně ať na tento "séroš" mrknu kdykoliv, odprostím se od všeho, zapomenu na problémy a bavím se. Díky za seriál, který je i po 1150. shlédnutí geniální a člověka dostane! :) ()

Evza7

Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross...tuto šestici jsem si okamžitě zamiloval a má láska k nim trvá dosud a nejspíš už nikdy nepomine! Je až nemožné kolik vtipů dokáží vyprodukovat v pouhých dvaceti minutách.Tito lidé si zaslouží to nejvyšší hodnocení, protože dělají svou práci opravdu perfektně. V mém žebříčku sitcom No.1. ()

Jerrysus

Bez tohohle bezkonkurenčního a revolučního amerického Sitcomu si lze jen těžko představit pohodu a parádní atmosféru s úžasným humorem, kterou prožijete u sledování Přátel u nichž je každý díl lepší a vtipnější než ten předchozí!! ()

67891234

Miluji přátelé. Se sestrou jsme na tom vyrůstali. Znám velký počet humornějších seriálů, ale žádný seriál mi nepřirostl, tak k srdci. Podle mě je velký podíl úspěchu také zásluhou samotných postav, se kterými všichni souzní a prožívají s nimi každičký problém. Něco takového si následné seriály nedokázaly vybudovat. A proto mu dávám 95%. ()

donnovann

Tuhle partu šesti potrhlých New Yorčanů si prostě nejde nezamilovat. Jedná se o moji srdeční záležitost, pokud se nudím, neexistuje nic lepšího než si pustit KTERÝKOLIV díl a zaručeně mi zvedne náladu. Prvních pět sérií prostě v žánru sitcom dodnes nemá konkurenci, druhá polovina seriálu už nenabízí tolik vtipných momentů a to má jeden jediný důvod, naši "přátelé" pomalu ale jistě dospěli a jednoduše řeší jiné, důležitější životní situace. Český dabing je opravdu na vynikající úrovni ovšem s originálním zněním opravdu nesrovnatelné. Nevěřím tomu, že se na obrazovkách objeví ještě nějaký sitcom který by za sebou nechal tento americký kult, pro mne zcela nedostižný. ()

PAVLIS

70% Další z důkazů, že v nejlepším se má přestat. Aneb první série jsem měl rád, ale poslední už musel vynechat. Přátelům už táhlo na čtyřicet, ale ve scénáři měli pořád chování dvacetiletých... ()

konysua

Nejspíš ten nejlepší seriál tohoto druhu vůbec. Mužské osazenskví je zkrátka dokonalé. U žen už to trochu pokulhává, hlavně Fíbí mi příjde naprosto zbytečná, ale to nic nemění na výsledku. 10/10 ()

GaleW

Miluji je, všechny, vždycky a napořád. To naprosto nejlepší, co americký televizní průmysl kdy vyprodukoval. Právě si je pouštíme s manželem díl po dílu od začátku a to prostě nemá ani tu nejmenší chybičku. ()

BeeEsh

I´ll be there for you... Přátelé jsou naprostá klasika, sledovala jsem je od dětství, miluju je do dnes. Co díl to neuvěřitelné množství hlášek, každá postava je něčím zvláštní a všichni se mi vryli do srdce. Obzvlášť Rossík, je mi humorem nejblíže - inteligentní mluva postavená na spisovné řeči. Nikdy nezmeškám jejich vysílání...Cause you´re there for me too. ()

Horxus

Jednoznačně nejlepší sitcom všech dob. Všechny díly mám na DVD a každý jsem viděla minimálně desetkrát. Všechny, opakuji všechny vtipy mi opravdu přijdou vtipné a občas to dopadne i tak, že si jednu scénu třeba desetkrát přetočím, dokud se jí dostatečně nenabažím ( viz 6. série 2. díl rozhovor mezi Rachel a Rossem ohledně anulace sňatku-> nutno vidět v originále) Tenhle sitcom podle mě už navždy zůstane na prvním místě mých nejoblíbenějších seriálů. Pokaždé když se chci zasmát sahnu po jednom z DVDček s nápisem Friends a mám jistotu, že se skvěle pobavím. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele