Přátelé

Promo
USA, (1994–2004), 86 h 32 min (Minutáž: 22 min)

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, James Michael Tyler, Elliott Gould, Christina Pickles (více)

Ponořte se do srdcí a myslí šestice přátel žijících v New Yorku, zkoumajících úzkosti a absurdity skutečné dospělosti. Tento sofistikovaný kultovní seriál nabízí veselý pohled na randění a práci ve velkoměstě. Jak si Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross dobře uvědomují, hledání štěstí často zdánlivě přináší mnohem více otázek než odpovědí. Zatímco se snaží dosáhnout vlastního naplnění, starají se jeden o druhého v této vzrušující době, kdy je možné úplně všechno – dokud máte přátele. (HBO Europe)

lareinna

Priatelia? "Kultový" seriál 90 rokov, ktorý ovplyvnil minimálne jednu celú generáciu a takisto aj tvorcov ďalších podobných seriálov, ktoré sa točili po nich. Tento seriál je "kategória sama o sebe"... ()

Oňďo

l 1. séria » 100% l l 2. séria » 100% l l 3. séria » 100% l l 4. séria » 100% l l 5. séria » 100% l l 6. séria » 100% l l 7. séria » 100% l l 8. séria » 100% l l 9. séria » 100% l l 10. séria » 100% l ()

Movie Gourmet

Kdo by neviděl aspoň několik epizod tohoto populárního a veleúspěšného seriálu o 10 sériích(!) tak musí být snad z jiné planety. Chytlavá znělka od Rembrandts - I'll Be There For You :-) Verdikt: 5* a 90 %. ()

Zhigi

Super sitcom z devadesátých let, který jsem shlédl až tak 5 let po skončení poslední epizody. Od páté série už to šlo dolu, ale stále si to drželo slušnou úroveň. Humor není inteligentní, spíše naopak, ale přesto nezní vůbec hloupě. Herci sympatičtí, člověk si je postupem času oblíbí, Ross, Chandler a Joey možná o malinko převyšují holky, ale všichni jsou super. Nejlepší komediální seriál, co kdy byl (samozřejmě hraný, Simpsonovi jsou ještě o krok před nimi). ()

Marina111

Sú seriály resp. filmy, ktoré sledujem len v určitom období či v určitom čase. A potom sú také, ktoré si môžem pustiť prakticky kedykoľvek a viem, že je na nich tá správna chvíľa. Do tejto kategórie rada radím Priateľov. Je to skutočne ten typ seriálu, ktorý nikdy neomrzí (ak teda nerátame tú divnú sériu, v ktorej sa tvorci pohrali s alternatívnym "keby"). Na ich humor i životy som si zvykla, a po véééľmi dlhom čase "zabitom" ich sledovaním si trúfam povedať, že sa cítim ako ich ďalšia priateľka :). Nie je to ten typ seriálu, na ktorý rada myslím a na ktorý striehnem v TV, ale keď na nich narazím, vždy sa poteším. ()

fredisek

Neokoukatelná záležitost. Hlavní plus je tady v propracovanosti postav. Kdo vymyslel Pheobe, byl bůh! Je z nich nejlepší. Jen zbožňovaný Joey mě poněkud nudí. Oproti zbytku je přecijen až moc naivní a předvídatelný. Přátele se zatím nepodařilo překonat. Neválíte se u nich smíchy, ale neustále se usmíváte a to je hlavní. Silnou konkurenci ještě vidím v The Big Bang Theory, která je sice dost odlišná, ale na skvělost mám jen jeden metr.... ()

jarmik

Jeden ze seriálů, které jsem společně se Simpsnovými sledoval už odmala :) Neumírající klasika, parádní sestava herců, na jejímž vrcholu se v hláškách předhánějí Chandler a Joey :-) ()

Martin_W

Přátelé - Seriál, na kterém jsem vyrůstal a každý den čekal na "novou" epizodu v televizi. No kdo to neměl stejně? 10 výborných sérií, geniální herecké obsazení, nestárnoucí hlášky, nezapomenutelné momenty. Co víc říct? Nejoblíbenější postavy: Chandler, Rachel, Monica. 1. série - 68%, 2. série - 72%, 3. série - 82%, 4. série - 84%, 5. série - ? Série hodnotím po třetím zhlédnutí všech epizod. Celkově - 89% ()

Morlok

Ten typ seriálu, který mě provází už nějakou dobu a pravděpodobně nikdy neomrzí. Jen málokdo by dokázal vytvořit s pár herci a dvěma byty tak příjemnou, vtipnou a odpočinkovou atmosféru, jaká na mě čiší právě z Přátel. Za to člověk musí být vděčný. ()

PetkaW.

Co k tomuhle seriálu napsat, aby člověk jen neopakoval to, co bylo řečeno už milionkrát předtím? Starší, ale stále vtipní, sví a zábavní přátelé, se kterými nejeden divák prožil všechna jejich trápení, lásky, zážitky, zklamání a mnoho dalšího. Já osobně sice považuju celý poprask kolem seriálu za, až přehnaně, velký, ale budiž... někomu se líbí něco, druhému ono. ()

lardko

Skvělej seriál. Joey se tam sice někdy chová jako magor , ale mám ho nejradči z celýho seriálu. Jediná Phoebe mě do toho seriálu vubec nepasuje a její hlášky sou strašně nudný a je to taková blbka z celýho seriálu. ()

Santino7

Neskutočne príjemný a hlavne vtipný seriál - takí sú Priatelia. Seriál, ktorí zasiahol celú generáciu mladých ľudí, ktorí naň nedali dopustiť. Väčšina z nás túto zábavnú šesticu priateľov určite veľmi dobre pozná. Dovolím si povedať, že ide o jeden z najlepších a najvtipnejších sitcomov, aké kedy vznikli (možno dokonca aj najlepší, nič lepšie ma momentálne nenapadá, lenže to je zas vec názoru). Priatelia sú v rámci žánru naozaj kultovou záležitosťou. Ešte aj dnes si ich často rád pozriem, je to niečo ako záruka zábavy. Mrzieť môže iba mierny pokles kvality v posledných sériách, lenže nič nemôže trvať večne - prvé 3-4 série sú však naozaj skvelé, bezkonkurenčné. 5/5 ()

MiaMahoney odpad!

Tenhle seriál, nesmyslně vyhajpovaný a nesympatický jak Anistonka sama, jsem toužila poslat do prdele už dlouho. A tak to nyní konečně dělám. Nic víc k tomu dodávat netřeba, vážení Přátelé. ()

Copcorn

Srdcovka, která nestárne a nebál bych se ji označi za sitcom, který mě nejvíce ovlinil a zároveň jeden z nejlepších seriálů všech dob. ()

Oralfabet

Jedinej z nich, co mi asi vůbec nikdy nepřišel ani trochu trapnej, byl Chandler, fakt super postava. Pořád je to ale jedna z nejlepších variant na večery typu: Dám si ještě jednu epizodu, ale bude to vlastně deset epizod. Nejoblíbenější scéna: Šálky. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry

29.10.2023

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

Tvůrkyně Přátel se za sitcom stydí

03.07.2022

Přátelé bezesporu patří mezi nejoblíbenější seriály, co kdy vznikly, to ale neznamená, že jsou imunní vůči kritice. Sitcom z 90. let si lidé dobírají z mnoha důvodů, snad nejčastěji ovšem kvůli téměř… (více)

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele