Série(2) / Epizody(28)
Obsahy(1)
V tomto seriálu putujeme s mladým dobrodruhem po světě, sledujeme jeho dětství, kdy jej otec vyučuje filosofii v klášteře Meteora, přes první lásky, až do krutých bojů první světové války. (Czernozub)
Hrají
Daniel Craig
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Covington Cross (1992) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Soudruh detektiv (2017) (seriál)
Haluk Bilginer
Turecko
Nejlepší seriály:
Alex Rider (2020) (seriál)
MI5 (2002) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Colin Baker
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Doctor Who (1963) (seriál)
Pán času (2005) (seriál) - herec, a.z.
Tony Bonner
Austrálie
Nejlepší seriály:
The Persuaders! (1971) (seriál)
Anzacs (1985) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Clare Higgins
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Panství Downton (2010) (seriál)
Pán času (2005) (seriál)
Zahalte jí tvář (1985) (seriál)
Domiziana Giordano
Itálie
Nejlepší seriály:
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Ruth de Sosa
Nejlepší seriály:
Pohotovost (1994) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Kevork Malikyan
Turecko
Nejlepší seriály:
Mind Your Language (1977) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Domek z karet (1990) (seriál)
Keith Szarabajka
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Na Západ (2005) (seriál)
Petr Svárovský
Československo
Nejlepší seriály:
Návštěvníci (1983) (seriál)
Dlouhá míle (1989) (seriál)
Sanitka (1984) (seriál)
Jiří Kraus
Československo
Nejlepší seriály:
Tři králové (1998) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Adrian Edmondson
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Černá zmije (1983) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Génius (2017) (seriál)
Tom Courtenay
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Malá Dorritka (2008) (seriál)
Unforgotten (2015) (seriál)
Severní vody (2021) (seriál)
Cyril Cusack
Jihoafrická republika
Nejlepší seriály:
Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)
Smrt soudního znalce (1983) (seriál)
Robin Hood (1984) (seriál)
Anna Massey
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Mayor of Casterbridge (1978) (seriál)
Tess z rodu D'Urbervillů (2008) (seriál)
Svět Petra Králíčka a jeho přátel (1992) (seriál)
Josef Sommer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Západní křídlo (1999) (seriál)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Jeroen Krabbé
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Kai Wiesinger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vít Pešina
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (seriál)
F. L. Věk (1970) (seriál)
Michelle Nicastro
USA
Nejlepší seriály:
Johnny Bravo (1997) (seriál)
The Angry Beavers (1997) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)