Star Trek: Hluboký vesmír devět - Série 3 (1994) (série)
USA,
1995
Režie:
Winrich KolbeKamera:
Jonathan WestHudba:
Jay ChattawayHrají:
Avery Brooks, René Auberjonois, Alexander Siddig, Terry Farrell, Colm Meaney, Armin Shimerman, Nana Visitor, Andrew Robinson, Felecia M. Bell, Max Grodénchik, Tim Russ, Dennis Madalone (více)VOD (1)
Obsahy(1)
V zrcadlovém vesmíru se Sisko v utajení vydává zachránit alternativní verzi své zesnulé manželky. (SkyShowtime)
Hrají
Avery Brooks
USA
Nejlepší seriály:
Gargoyles (1994) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Happily Ever After: Fairy Tales for Every Child (1995) (seriál)
René Auberjonois
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Alexander Siddig
Súdán
Nejlepší seriály:
Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)
Hra o trůny (2011) (seriál)
Agent (2019) (seriál)
Terry Farrell
USA
Nejlepší seriály:
Pásmo soumraku (1985) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál) - herec, a.z.
Cosby Show (1984) (seriál)
Colm Meaney
Irsko
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Gangs of London (2020) (seriál) - herec, a.z.
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Armin Shimerman
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
The Grim Adventures of Billy & Mandy (2001) (seriál)
Nana Visitor
USA
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Andrew Robinson
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Felecia M. Bell
USA
Nejlepší seriály:
Možná už zítra (1998) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Night Man (1997) (seriál)
Max Grodénchik
USA
Nejlepší seriály:
Podfukáři (2004) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Tim Russ
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Dennis Madalone
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)
Christopher Doyle
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
John Hayden
Nejlepší seriály:
Odložené případy (2003) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Beze stopy (2002) (seriál)
Tom Morga
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Star Trek: Vesmírná loď Voyager (1995) (seriál)