Star Trek: Hluboký vesmír devět - Série 4 (1995) (série)
USA,
1996, 46 min
Režie:
Les LandauKamera:
Jonathan WestHudba:
Jay ChattawayHrají:
Avery Brooks, René Auberjonois, Michael Dorn, Terry Farrell, Colm Meaney, Armin Shimerman, Alexander Siddig, Nana Visitor, Salome Jens, Robert O'Reilly, Jill Jacobson, Leslie Bevis, Andrew Robinson (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Nemoc donutí Oda vrátit se na domovskou planetu a čelit soudu za minulé zločiny. (SkyShowtime)
Hrají
Avery Brooks
USA
Nejlepší seriály:
Gargoyles (1994) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Happily Ever After: Fairy Tales for Every Child (1995) (seriál)
René Auberjonois
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Michael Dorn
USA
Nejlepší seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Terry Farrell
USA
Nejlepší seriály:
Pásmo soumraku (1985) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál) - herec, a.z.
Cosby Show (1984) (seriál)
Colm Meaney
Irsko
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Gangs of London (2020) (seriál) - herec, a.z.
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Armin Shimerman
USA
Nejlepší seriály:
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Grim & Evil (2001) (seriál)
Alexander Siddig
Súdán
Nejlepší seriály:
Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)
Hra o trůny (2011) (seriál)
Agent (2019) (seriál)
Nana Visitor
USA
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Salome Jens
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Báječná léta (1988) (seriál)
The Outer Limits (1963) (seriál)
Robert O'Reilly
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Jill Jacobson
Nejlepší seriály:
Quantum Leap (1989) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Leslie Bevis
USA
Nejlepší seriály:
V (1984) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Who's the Boss? (1984) (seriál)
Andrew Robinson
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Andrew Hawkes
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Love, Death & Robots (2019) (seriál)