Star Trek: Hluboký vesmír devět

• Česko Star Trek: Stanice Deep Space Nine (více)
USA, (1993–1999)

Avery Brooks, René Auberjonois, Alexander Siddig, Colm Meaney, Armin Shimerman, Nana Visitor, Terry Farrell, Cirroc Lofton, Michael Dorn, Nicole de Boer (více)

Star Trek: Hluboký vesmír devět, čtvrtý seriál z legendárního startrekovského univerza Gena Roddenberryho, je zasazen do poloviny 24. století, odkud přináší dobrodružství týmu důstojníků Spojené federace planet, jimž byla svěřena hvězdná stanice, vytvářející obranný val v blízkosti první stabilní červí díry vedoucí do tajemného kvadrantu Gama. Úkolem posádky Hlubokého vesmíru devět není nic menšího než chránit a zkoumat vesmír a vydávat se na místa, která ještě nikdo z Federace nikdy nenavštívil... (oficiální text distributora)

Recenze uživatele Mr.Jokker k tomuto seriálu (41)

Věštecké schopnosti (1995) (S03E17)

Hodně povedený díl. Čekal jsem dalších 48 min politického klabosení s romulany. Dostalo se mi ale úplně jiného zážitků. Z chiefa obriena se stává cestovatel časem. Příběh super a ke konci jak jsi prohodí život s budoucím obrienem docela k zamýšlení. Co se týká ds9 tenhle díl jsi dle mého zaslouží 5 ()

Hlasy v hlavě (1995) (S03E18)

Užil jsem si jiný formát epizody. Žádný sub plot pouze bashiruv boj s vlastní myslí. 4* ()

V říši za zrcadlem (1995) (S03E19)

Koukám že ke konci 3 Série je tu dost solidní podívaná. Opět velmi koukatelna epizoda ()

Z neznámých důvodů (1995) (S03E20)

Garak mě baví, je to borec a celkově se mi 1. část líbila. ()

Kostky jsou vrženy (1995) (S03E21)

Slabší zakončení ale pořád lepší než jsem čekal. 4* ()

Průzkumníci (1995) (S03E22)

Sisko má nový vous a že mu to sakra sluší. Dr. Bashir má existenční krizi a cítí se nedoceňený. Obrien zpívá. Ale celkem pěkně to plynulo a jake je jake už aby vypadl do toho společenství prstenu na fiji. Ale ne opravdu líbí se mi že se rozhodli ukázat rodinný život velitele ds9ky působí to hodně intimně a párkrát to zahřeje u srdíčka Třeba jak mu jake dohodi rande to bylo prostě pěkný ()

Rodinná záležitost (1995) (S03E23)

Tohle by v dnešní době natočit nemohli. Ferengi jsou ty největší hovada v celým star treku je to jasný. Ale byla to celkem sranda 😆 ()

Dny Shakara (1995) (S03E24)

Ta babka už se zbláznila. ()

Aspekty osobnosti (1995) (S03E25)

Opět nevyužitý potenciál. Thrillove mě tady v tom seriálu nesedí jakmile je nějaký díl o jadzie už kroutím očima. ()

Vnitřní nepřítel (1995) (S03E26)

Dobrý díl ale mohlo to být lepší. Odo je chad ()

Vzácná návštěva (1995) (S04E02)

Upřímně by tenhle díl měl být v červeným. Úžasný Tony Todd v roli staršího Jakea a srdcervouci příběh. Nepláču často ale tady tekli slzy proudem... 5* ()

Břímě času (1995) (S04E05)

Boner episode. Ne ale opravdu zatím nejlepší Jadzia dax díl. ()

Loď v ohrožení (1995) (S04E06)

Hlavní plot Quark. Všechno ostatní vedlejší a nezajímavé. Dabo ()

Zelení mužíčci (1995) (S04E07)

Snad vtipnejší situaci jsi neumím představit. Ferengove v rosseweltu lol ()

Meč Kahlessův (1995) (S04E08)

Ano objevuje se tu legendární bat lech Khallesa ale jeho nalezení vede pouze ke konfliktu mezi worfem a korem. Nikdo není šťastný tak ho vyhodí do vesmíru ala fuck it. Nejsou na to připraveni chudinky Klingonský. Díl je dobrý ale těch 45 min byl až moc dlouhá stopáž. ()

Objekt zájmu (1996) (S04E12)

Quite an interesting and refreshingly different episode in the series that makes a great analogy to what nowadays we call "The Friendzone". An actually touching episode where we discover the more human side of Odo as he becomes conscious of some negative and positive feelings towards Kira as well as seeing some more glimpses of his friendship with Quark. - Tenhle koment jsem našel někde na internetu a líp bych to nenapsal. ()

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher

24.09.2022

Fanoušci Star Treku už popáté na CzechTREKu

Fanoušci Star Treku už popáté na CzechTREKu

31.07.2010

CzechTREK convention - největší samostatná Star Trek akce v České republice – přichází už popáté. Tentokrát v nových prostorách Kulturního centra Novodvorská se koná v sobotu 4. 9. 2010. Akce už… (více)