USA,
(1984–1985), 19 h 53 min
(Minutáž: 46–50 min)
Epizody(25)
-
Bullets and Bikinis (S03E01)
-
The Bend in the River: Part 1 (S03E02)
-
The Bend in the River: Part 2 (S03E03)
-
Fire (S03E04)
-
Timber! (S03E05)
-
Double Heat (S03E06)
-
Trouble on Wheels (S03E07)
-
The Island (S03E08)
-
Showdown! (S03E09)
-
Sheriffs of Rivertown (S03E10)
-
The Bells of St. Mary's (S03E11)
-
Hot Styles (S03E12)
-
Breakout! (S03E13)
-
Cup A' Joe (S03E14)
-
The Big Squeeze (S03E15)
-
Champ! (S03E16)
-
Skins (S03E17)
-
Road Games (S03E18)
-
Moving Targets (S03E19)
-
Knights of the Road (S03E20)
-
Waste 'Em! (S03E21)
-
Bounty (S03E22)
-
Beverly Hills Assault (S03E23)
-
Trouble Brewing (S03E24)
-
Incident at Crystal Lake (S03E25)
Hrají
Mindi Iden
Nejlepší seriály:
Měsíční svit (1985) (seriál)
Mike Hammer (1984) (seriál)
Remington Steele (1982) (seriál)
Dave Shelley
USA
Nejlepší seriály:
The Six Million Dollar Man (1974) (seriál)
S.W.A.T. (1975) (seriál)
Disneyland (1954) (seriál)
Lynnda Ferguson
Nejlepší seriály:
Frasier (1993) (seriál)
Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)
Ryan's Hope (1975) (seriál)
Robert Hanley
Nejlepší seriály:
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Rytíři z Houstonu (1987) (seriál)
A-Team (1983) (seriál)
Victoria Bass
Nejlepší seriály:
Who's the Boss? (1984) (seriál)
Pásmo soumraku (1985) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
Richard Brose
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Perfect Strangers (1986) (seriál)
Ženatý se závazky (1987) (seriál)
Patrick Cameron
Nejlepší seriály:
Vichry války (1983) (seriál)
A-Team (1983) (seriál)
Hunter (1984) (seriál)
W.K. Stratton
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Read Morgan
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
How the West Was Won (1976) (seriál)
Donna Anderson
USA
Nejlepší seriály:
Gunsmoke (1955) (seriál)
Domeček na prérii (1974) (seriál)
A-Team (1983) (seriál)
Justin Gocke
USA
Nejlepší seriály:
Šmoulové (1981) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
A-Team (1983) (seriál)
Garnett Smith
USA
Nejlepší seriály:
Měsíční svit (1985) (seriál)
Sisters (1991) (seriál)
A-Team (1983) (seriál)
Bradley Fisher
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
1923 (2022) (seriál)
Westworld (2016) (seriál)
Joseph Hacker
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
Jason Edwards
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Volavka (2022) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Robb Madrid
Nejlepší seriály:
A-Team (1983) (seriál)
Trapper John, M.D. (1979) (seriál)
Simon & Simon (1981) (seriál)
Stephen Liska
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Rick Grassi
Nejlepší seriály:
A-Team (1983) (seriál)
Simon & Simon (1981) (seriál)
General Hospital (1963) (seriál)
Michelle Rosas
Nejlepší seriály:
A-Team (1983) (seriál)
Simon & Simon (1981) (seriál)
Kristen Meadows
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Věřte nevěřte (1997) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)