USA,
(2003–2004), 17 h 36 min
(Minutáž: 44 min)
Kamera:
Rodney ChartersHudba:
Sean CalleryHrají:
Kiefer Sutherland, Dennis Haysbert, Elisha Cuthbert, Carlos Bernard, Reiko Aylesworth, James Badge Dale, Christina Chang, Wendy Crewson, D.B. Woodside (více)VOD (1)
Epizody(24)
-
Day 3: 1:00 p.m.-2:00 p.m. (S03E01)
-
Day 3: 2:00 p.m.-3:00 p.m. (S03E02)
-
Day 3: 3:00 p.m.-4:00 p.m. (S03E03)
-
Day 3: 4:00 p.m.-5:00 p.m. (S03E04)
-
Day 3: 5:00 p.m.-6:00 p.m. (S03E05)
-
Day 3: 6:00 p.m.-7:00 p.m. (S03E06)
-
Day 3: 7:00 p.m.-8:00 p.m. (S03E07)
-
Day 3: 8:00 p.m.-9:00 p.m. (S03E08)
-
Day 3: 9:00 p.m.-10:00 p.m. (S03E09)
-
Day 3: 10:00 p.m.-11:00 p.m. (S03E10)
-
Day 3: 11:00 p.m.-12:00 a.m. (S03E11)
-
Day 3: 12:00 a.m.-1:00 a.m. (S03E12)
-
Day 3: 1:00 a.m.-2:00 a.m. (S03E13)
-
Day 3: 2:00 a.m.-3:00 a.m. (S03E14)
-
Day 3: 3:00 a.m.-4:00 a.m. (S03E15)
-
Day 3: 4:00 a.m.-5:00 a.m. (S03E16)
-
Day 3: 5:00 a.m.-6:00 a.m. (S03E17)
-
Day 3: 6:00 a.m.-7:00 a.m. (S03E18)
-
Day 3: 7:00 a.m.-8:00 a.m. (S03E19)
-
Day 3: 8:00 a.m.-9:00 a.m. (S03E20)
-
Day 3: 9:00 a.m.-10:00 a.m. (S03E21)
-
Day 3: 10:00 a.m.-11:00 a.m. (S03E22)
-
Day 3: 11:00 a.m.-12:00 p.m. (S03E23)
-
Day 3: 12:00 p.m.-1:00 p.m. (S03E24)
Hrají
Ted Barba
Nejlepší seriály:
Kořeny (2016) (seriál)
Původní (2013) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Miguel Nájera
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Silicon Valley (2014) (seriál)
Matt Kaminsky
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Brian Catalano
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Margaret Easley
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Studio 60 (2006) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Mark Arnott
USA
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Lorry Goldman
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Policajti z L. A. (2009) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Butch Klein
Nejlepší seriály:
Kominského metoda (2018) (seriál)
Grace a Frankie (2015) (seriál)
Na seznamu smrti (2022) (seriál)
Sean Smith
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Newsroom (2012) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Alejandra Flores
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Liann Pattison
USA
Nejlepší seriály:
Treme (2010) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)