Black and Blue

• USA Black and Blue (více)

Akční thriller Black and Blue pojednává o začínající policistce (na Oscara nominovaná Naomie Harrisová), která na svou služební kameru nevědomky zachytí vraždu mladého drogového dealera. Když si uvědomí, že ji spáchali její zkorumpovaní kolegové, spojí síly s jedinou osobou ze své komunity, která jí nabídne pomoc (Tyrese Gibson), zatímco prchá nejen před zločinci bažícími po pomstě, nýbrž i před policajty zoufale usilujícími o zničení inkriminující nahrávky. (Cinemax)

Grezocrusk

Začiatok filmu začína pokojne hneď s malým nedorozomením.Stačí pár minút a hneď je jasné akým obsahom a akou cestou sa film bude brať.Kolegovia ako u väčšiny filmov sa zvrhnú na diablíkov čo si chcu privyrobit, a myslia si že oni držia mesto nad vodou.Po 20minútach film začne nudiť jelikož príde pasáž čisto iba kecajúca, pár malinkých scén na udržanie znudeného diváka ale nakoniec to vygradujeme ako vždy na záver filmu.Bum.Kvôli jednej policajtke cele komando príde rozprášiť ozbrojenych obyvateľov nemenovaného sídliska v Košiciach.Záver bol až moc do oči byjúci a v závere je tam to sklamanie,že nikto iný iba zlí sú mŕtvy.Celkovo 50% ()

McGuffin

Policistka nováček v příběhu Black and Blue nevyšetřuje, ale prokazuje vraždu spáchanou svými kolegy, které přitom kryjí jejich ostatní staří kolegové. Scénárista Peter A. Dowling jí do cesty staví známé překážky i známé pomocníky, nedůvěru a bývalé přátele, služební systém a hodné hackery, přesilu a vlastní bojové schopnosti. Jak to tak bývá, nástrahami notně pošramocená zločin prokáže a viníky předá k potrestání. Možná že právě tohle je ten příběh: i když je lokální systém shnilý, centrálním systémem ke spravedlnosti vychovaný jedinec ho napraví. Takže tak. https://www.macguffin.cz/ ()

barny120

Dobrý film na večer.. akcia počas celého deja. Jediné, čo mi vadilo, bola naivita spojená s nesmrteľnou hlavnou hrdinkou, ktorá ušla príliš ľahko, a vodila si priveľmi dobre proti drsným prenasledovateľom. ()

Fonnel

K tomu jsem psal scénář já. Vlastně ne. Tak je možný, že jsem přesně věděl jak to dopadne? Jo už vím, copy paste jako tisíc podobných. ()