Tvůrci:
Frank LupoRežie:
David G. Phinney, Randy Roberts, Alexander Singer, James Fargo, Corey Allen, Tony Mordente (více)Scénář:
Terry D. Nelson, Richard Raskind, Tom Chehak, David Lightstone, George Geiger, Joe Menosky (více)Kamera:
James R. BagdonasHrají:
Fred Dryer, Eddie Allen, Júdži Okumoto, Stepfanie Kramer, Chad Allen, David Spielberg, Michele Marsh, Rick Lieberman, Lucy Butler, Jack Yates, Charles Hallahan, Stan Ivar, Michael Keys Hall (více)Epizody(22)
-
Dědictví lhostejnosti (S05E01)
-
Hra o dítě (S05E02)
-
Zásah na cíl 1/2 (S05E03)
-
Zásah na cíl 2/2 (S05E04)
-
Presumpce viny (S05E05)
-
Dobrý skutek nezůstane nepotrestán (S05E06)
-
Čestné povolání (S05E07)
-
Vyrovnaný dluh (S05E08)
-
Parťáci (S05E09)
-
Jáma lvová (S05E10)
-
Město v obležení 1/3 (S05E11)
-
Město v obležení 2/3 (S05E12)
-
Město v obležení 3/3 (S05E13)
-
Já a smrt (S05E14)
-
Informátor (S05E15)
-
Cena krve (S05E16)
-
Smrtící střela (S05E17)
-
Podivná nehoda (S05E18)
-
Zápas cti (S05E19)
-
Dívčí sny (S05E20)
-
Poslední jízda (S05E21)
-
Ukradené masky (S05E22)
Hrají
Garrett Morris
USA
Nejlepší seriály:
Hříšníci (2011) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Shameless (2004) (seriál)
Branscombe Richmond
USA
Nejlepší seriály:
Zoufalé manželky (2004) (seriál)
Nemocnice Chicago Med (2015) (seriál)
Beauty and the Beast (1987) (seriál)
Gary Frank
USA
Nejlepší seriály:
Batman (1992) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
V ulicích San Francisca (1972) (seriál)
Michael D. Roberts
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
John Bennett Perry
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
The Duck Factory (1984) (seriál)
Dirk Blocker
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Brooklyn 99 (2013) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Mario Roccuzzo
USA
Nejlepší seriály:
The Golden Girls (1985) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Sledge Hammer, policajt s.r.o. (1986) (seriál)
Michael Bell
USA
Nejlepší seriály:
My z Kačerova (1987) (seriál)
The What a Cartoon Show (1995) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Clare Torao
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
E/R (1984) (seriál)
Pásmo soumraku (1985) (seriál)
Jane Chung
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
The Incredible Hulk (1977) (seriál)
Hunter (1984) (seriál)
Evelyn Guerrero
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)
Perry Cook
USA
Nejlepší seriály:
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Kojak (1973) (seriál)
Hunter (1984) (seriál)
Kirk Thornton
USA
Nejlepší seriály:
Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)
Clarence (2013) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Toni Naples
USA
Conrad Dunn
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Traders (1996) (seriál)
Detektiv Nero Wolfe (2000) (seriál)
Debra Stipe
USA
Nejlepší seriály:
Mys (1996) (seriál)
Devious Maids (2013) (seriál)
Měsíční svit (1985) (seriál)
Dack Rambo
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Wonder Woman (1975) (seriál)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (seriál)
Warren Stanhope
Kanada
Nejlepší seriály:
The Saint (1962) (seriál)
Právo v Los Angeles (1986) (seriál)
Picket Fences (1992) (seriál)
Nora Heflin
USA
Nejlepší seriály:
Měsíční svit (1985) (seriál)
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
Kriminální oddělení (1973) (seriál)