Reklama

Reklama

V tajných službách

(seriál)
  • Kanada The Agency (více)
Kanada / USA, (2001–2003), 34 h 21 min (Minutáž: 45–81 min)

Hrají:

Rocky Carroll, Paige Turco, David Clennon, Will Patton, Daniel Benzali, Richard Speight Jr., Gil Bellows, Beau Bridges, Ronny Cox, Gloria Reuben, Gary Graham (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(45)

Obsahy(1)

Vzrušující pohled do nejvnitřnějšího zákulisí CIA i do globální sítě jejích spolupracovníků. Tento seriál zachycuje příběhy špionů a zkoumá morální a etické souboje, které se odrážejí v každé z postav. (oficiální text distributora)

Recenze (6)

X_B_D 

všechny recenze uživatele

Jeden z těch lepších seriálů. Sice končil po dvou sezónách, ale alespoň dal dohromady jeden manželský pár - Jason O'Mara a Paige Turco :) ()

Reklama

Fanucci odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem asi jen dva díly, takže je mé hodnocení možná příliš ostré, ale přišlo mi, že více politicky korektní seriál Američané snad ani vytvořit nemůžou. Navíc jsou všichni v něm tak uhlazení, morální a zásadoví, až jsem se tomu musel smát. Tento seriál je podle mne naprostá hovadina, ale jak koukam, většině z vás se líbí. ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Televízna séria, ktorá mala v roku 2001 vyšachovať Alias. Aj keď tento cieľ nesplnila (po dvoch sezónach ju zrušili) považujem ju za výbornú a napínavú. Zápletky sa snažia vychádzať z aktuálnej hrozby celosvetového teroristického marazmu, nie sú celkom politicky korektné ale najmä - nenudia. Z hereckého obsadenia by som jednoznačne vyzdvihol Willa Pattona (humanista Haisley) - ktorý by síce v reále nikdy v CIA pracovať nemohol (príliš mu záleží na deťoch a nevinných civilistoch), ale je veľmi cool. No a mužské oko zasa poteší fešanda Paige Turco. :-) (8.5.2005) ()

mydlo 

všechny recenze uživatele

Jeden z lepších v tomhle žánru.Myslim si,že po dvou řadách skončil tak akorát,i když mě to mrzelo.Nedokážu si představit,kam by se případné další řady v tomhle světě vyvíjely. ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama