Epizody(24)
-
Zlatý padák (S01E01)
-
Obojek smrti (S01E02)
-
Konečně v suchu (S01E03)
-
Jen jeden polibek (S01E04)
-
Tragická madona (S01E05)
-
Cukrová vata (S01E06)
-
U konce s dechem (S01E07)
-
Nepříčetnost (S01E08)
-
Ostřelovač (S01E09)
-
Učitel (S01E10)
-
Modelka (S01E11)
-
Falešný otisk (S01E12)
-
Chemik (S01E13)
-
Spravedlnost (S01E14)
-
Živá mrtvola (S01E15)
-
Nekalá konkurence (S01E16)
-
Služebná (S01E17)
-
Únik informací (S01E18)
-
Komplic (S01E19)
-
Prachové peří (S01E20)
-
Vrah za kamerou (S01E21)
-
Mezi plameny (S01E22)
-
Cena útěchy (S01E23)
-
Uprchlí vězni (S01E24)
Hrají
Raja Fenske
USA
Nejlepší seriály:
Vzkvétající město (2002) (seriál)
24 hodin (2001) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Mark Sivertsen
USA
Nejlepší seriály:
Perníkový táta (2008) (seriál)
Na Západ (2005) (seriál)
Živí mrtví (2010) (seriál)
Channon Roe
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Spawn (1997) (seriál)
Tak tohle je můj život (1994) (seriál)
Ambrosia Kelley
USA
Nejlepší seriály:
Popular (1999) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Static Shock (2000) (seriál)
Tanya Memme
Kanada
Nejlepší seriály:
Advokáti (1997) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Zvláštní efekty (1996) (seriál)
Philip Bolden
USA
Nejlepší seriály:
iZombie (2015) (seriál)
Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)
The Bernie Mac Show (2001) (seriál)
Kevin Sizemore
USA
Nejlepší seriály:
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Tráva (2005) (seriál)
Brian Patrick Wade
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Generation Kill (2008) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Ion Overman
USA
Nejlepší seriály:
The Norm Show (1999) (seriál)
Tým SEAL (2017) (seriál)
Castle na zabití (2009) (seriál)
Sarah Rafferty
USA
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Jamie Luner
USA
Nejlepší seriály:
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Rodinná válka (2005) (seriál)
Tom Jourden
Nejlepší seriály:
Svět podle nás (2022) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Michael Irby
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Halt and Catch Fire - PC Rebelové (2014) (seriál)
Lou Richards
USA
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Silicon Valley (2014) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Bobby Nish
USA
Nejlepší seriály:
Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)
Zákon gangu (2008) (seriál)
Býk (2000) (seriál)
Albie Selznick
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Hodný holky (2018) (seriál)
Denice Duff
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Snílek (1990) (seriál)
Thomas Curtis
Nejlepší seriály:
Beze stopy (2002) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Shawn Elliott
Nejlepší seriály:
Cosby Show (1984) (seriál)
Kriminálka Miami (2002) (seriál)
Unesený (2006) (seriál)