Tony se sice ještě nesebral z toho, že ztratil Lisu, a začít znova se mu taky moc nedaří, ale prapodivnému světu kolem sebe dokáže i tak projevit účast. (Netflix)

Plastík

Myslel jsem, že si dvojku nepustím na základě komentářů zde. Naštěstí jsem byl zvědavý a pustil jsem si to. A byla to zase extra porce parády. Je to hodně promyšlený. Fakt super práce. Silně promyšlený. ()

zdenzo

GERVAIS VYSTUPUJE ZE SVÉHO STÍNU První sérii jsem v hodnocení docela naložil. Nicméně až nyní mi jako fanouškovi RG došlo kam se šílenec z kanclu posunul. Zůstává kanclovské pitvání v postavičkách kolem hlavní role, na své si přijde i Gervaise-Merchant sarkasmus, ale RG hlavně objevil způsob jak seriózně popsat (ne)vyrovnávání se s odchody blízkých. A že je to soda. Zvláště poslední díl druhé série. Až takhle Ricky, vážně? OK. Beru. Teď mi to zapadá k jedničce. 3,9* ()

Sady1993

Je 2. série zbytečná, jak někteří říkají? Ne, není, to je až příliš přísné hodnocení pro takhle hezký počin. 2. série krásně rozšiřuje příběhy ostatních členů redakce a obyvatel městečka (pošťák Pat je skvělej). Tady dle mého pokračování boduje nejvíce. Naopak Tonyho vývoj, kdy zcela došlo k relapsu, mě zklamal. Ano, jasně, není to nic nereálného, naopak to dává smysl, ale nemůžu se zbavit dojmu, že ačkoliv Tony mluví o tom, že by měl pomáhat druhým, ve finále myslí stále jen na sebe. S nikým se nebaví o ničem jiném než o Lyse, i ve chvílích, kdy se mu někdo svěřuje se svými trablemi. Za mě druhá řada není zbytečná, i zde se najde spousta krásných momentů, ale nazval bych ji: "ne úplně nutnou". Kvalitou za první řadou dle očekávání o něco zaostává (škoda i úbytku humoru), ale ostuda to není. Jo a pokud bude 3. řada, prosím už bez terapeuta, díky Ricky! ()

IZFNP

Druhá séria je rovnako emocionálne plná a nebavila ma o nič menej ako prvá séria. Stále je to príjemný, melancholický, smutne-vtipný počin s veľkým srdcom, len mi prišlo, že prvá Rickyho štaca bola viac "farebná", pokračovanie už je viac jednoliate. ()

r007

Byla jsem zvědavá, co přinese druhá řada a jestli bude pokračovat ve sladkém happy endu posledního dílu.První díl mě trošku uklidnil, že tak sladké to zase nebude, ale další díly mě zase zklamaly, že nic nového se tady nekoná a všechno se točí pořád a dokola kolem Lisy. Malý náznak příběhů všech ostatních postav tady sice byl, ale kdykoliv se začal slibně rozvíjet, zase to skončilo u Lisy. A tak co mě dojímalo v první sérii, zdálo se mi opakované v druhé. Ale i tak jsem se těšila na každý díl , smála se Rickkyho nápadům a přála mu štéstí v novém vztahu. ()

hony23

Bohužel Toni prošel proměnou, už to není ten arogantní morous, jehož cynický a černý humor byl kořením celé 1.série. Zůstala jen deprese, sebelítost a snaha dojmout diváka za každou cenu. Prostě jen nastavovaná kaše. ()

Annaroz

Na rozdíl od první série, která byla docela vtipná, druhá je naprostý úlet. Ačkoliv první končí tím, že se hlavní hrdina ze ztráty manželky vzpamatoval a vše se v dobré obrací, tak ve druhé se od začátku do konce utápí v žalu, chlastá a celé noci čučí na stará videa (má jich opravdu požehnaně). Pro zpestření dochází na hřbitov, kde pokaždé, ale opravdu pokaždé sedí jeho hřbitovní kamarádka, připravená naslouchat jeho truchlivým žvástům a ještě ho za ně pochválit.Taky sem tam chodí do redakce, kde nikdo nic nedělá a pak se diví, že noviny krachují a tam (vlastně i jinde) trousí rádoby filosofická moudra, občas upustí slzu a to je asi tak vše. No prostě nuda k uzoufání. ()

motyka52

Pořád stejné, co v první sérii. Gervaisův humor ve formátu filmu doplněný o jakoby dramatickou linku. Plus celkem dobrý soundtrack. Buď vám to sedne, nebo ne. Fakt žádná věda. ()

tomini

První série je zkrátka super - jednoduše řečeno. Druhá série dopadla přesně jak jsem očekával. Vztah co vznikl mezi Rickym a opatrovnicí jeho otce musel skončit, aby tato série „dávala“ smysl. Rickyho ufňukanost je už k nevydržení, protože se vrací do stejných kolejí jako v prvním díle první série. Jediné co si pamatuji z této série jsou cringe a odpudivé momenty. To je taky druhá věc - tvůrci asi špatně vzali feedback od fanoušků, protože každý díl má minimálně 3 cringe AF scény. Snad brzy tento omyl vytěsním z hlavy a budu si pamatovat jen první sérii. ()