Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Maica

Dobrá podívaná. Časem bohužel ztrácí svou vtipnost, protože vtípky jsou trochu předvídatelné. Nicméně stále se u toho člověk dobře baví, pokud se na to tedy nedívá 2 hodiny v kuse ;-). ()

Hermione02

Tento seriál lze již zařadit mezi klasiku. Zajímavý námět, co se stane, když se musí "násilím" spojit dvě odlišné rodiny, a vtipné, mnohdy již zdomácnělé hlášky. Samozřejmě, že jako u každého seriálu, i zde se najdou slabší díly, ale ty lepší jednoznačně převládají. Báječná oddychovka. ()

Peter-1307

Tak tento kult seriál som si vychutnával priamo v USA v origináli a na ňo som si začal pilovať moju angličtinu. Takže o to viac pre mňa tento seriál okrem humoru znamená. ()

elleyne

Jeden z těch seriálů, který můžu vidět znovu a znovu. Je pravda, že některé díly jsou slabší, ale dle mého názoru jich tolik není. Ani snaha o poučení a mentorování mi v seriálu nevadí. Ani nemůžu říct, kterou postavu jsem měla nejraději, protože mě bavili prostě všichni. ()

Scelleton

Seriál, který baví i po spoustě shlédnutí. Skvělý humor, perfektní postavy a výborné nápady dělají Step by step jedním z nejlepších sitcomů historie. Jedinou chybou zde jsou zbytečná morální ponaučení na konci každé epizody. ()

donnovann

Tento rodinný seriál mi přirostl k srdci už v dětství a kdykoliv se na něj můžu podívat, u nás v rodině si ho pouštíme docela často jen je škoda že co díl tak téměř ta samá zápletka - Někdo z rodiny dělá voloviny ke konci si to uvědomí a jiný člen rodiny s ním promluví srdceryvným dialogem a je z toho morální poučení, škoda že zde chybí nějaká zápletka která by se vtáhla do dalších dílů viz. Přátelé ()

helrohir

Ja neviem. Videl som veľa epizód, mnoho z nich bolo zábavných, ale vyslovene ma iritovali tie rádoby morálne ponaučenia detí o tom, čo je dobré a čo je zlé. Taktiež niektoé z postáv mi prišli úplne zbytočné (hlave teda najmladší členovia rodiny) a ako v každom dlhodobo vysielanom seriáli príde často aj na úplne nudné a vypchávkové časti. ()

Wooke

Celkom v pohode, oddychový seriál. Coady bol asi najlepší, ale to vie hádam každý, inak priemer a zaslúžené 3*. ()

kubas369

Klasika mého dětství ale po odchodu Sashi Mitchella to prostě není ono, ikdyž musím uznat že to má i svoje slabé stránky mě to vždycky bavilo. ()

brzozin

Úžasná záležitost mého mládí, než Železný přešaltroval na argentinské telenovely. Krok za krokem patří k tomu nejlepšímu, nejvtipnějšímu a nejkoukatelnějšímu, co na tomto poli bylo v 90. letech natočeno. I když se jedná o levný produkt masové zábavy (jak by jistě poznamenali intelektuálněji založení jedinci), scénář je překvapivě nápaditý, dialogy v celku realistické a charaktery postav skutečně uvěřitelné a celkem konzistentní. No a na závěr Kouďák rulez. ()

Syna.1990

Jeden z nejlepších sitcomů co znám. Krom hvězdného výkonu Kouďáka (Sasha Mitchell) exceluje Patrick Duffy i Suzanne Somers a zbytek rodiny určitě není moc pozadu. Step by Step mě prostě neomrzí .. ()

MFloyd

To že jsem dal 2* neznamená, že jde o příšerný seriál. Já si myslím že oproti většině sitcomů má mnohem lepší postavy (např. Cody), ale o to víc tenhle seriál shazovali hlavně moralistický kecy na konci každého dílu. Kvůli tomu konci jsem většinu dílu nedokoukal. Bylo mi u toho trapně a narvat to do každého dílu mě přijde k ničemu. ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard