Tvůrci:
David E. KelleyHudba:
Danny LuxHrají:
Constance Marie, Bradley White, John Duerler, Calista Flockhart, Greg Germann, Lisa Nicole Carson, Jane Krakowski, Vonda Shepard, Portia de Rossi, Lucy Liu (více)Epizody(23)
-
Sex, lži a těžké rozhodování (S04E01)
-
Dámská jízda (S04E02)
-
Třetí je navíc (S04E03)
-
Bez záchranné sítě (S04E04)
-
Poslední panna (S04E05)
-
Vánoce přicházejí (S04E06)
-
Láska o prázdninách (S04E07)
-
Santa Claus (S04E08)
-
Dospět k přesvědčení (S04E09)
-
Akta Ex (S04E10)
-
Pan Bo (S04E11)
-
Klobouk dolů před Larrym (S04E12)
-
Stačí se dotknout (S04E13)
-
Město chlapů (S04E14)
-
Vzlety a pády (S04E15)
-
Dovolená (S04E16)
-
Cesta za štěstím (S04E17)
-
Překážková dráha (S04E18)
-
Hledání Barryho Whitea (S04E19)
-
Stahují se mračna (S04E20)
-
Včelí královna (S04E21)
-
Zpátky doma (S04E22)
-
Svatba (S04E23)
Hrají
Marcia Cross
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Quantum Leap (1989) (seriál)
TY (2018) (seriál)
Albert Hall
USA
Nejlepší seriály:
M*A*S*H (1972) (seriál)
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Jack Shearer
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Brody Hutzler
USA
Nejlepší seriály:
Griffinovi (1999) (seriál)
Nebezpečná identita (2011) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)
Christopher Neiman
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Courtney Thorne-Smith
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Michael Vartan
Francie
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Šéfkuchař nadivoko (2005) (seriál)
Batesův motel (2013) (seriál)
Matt Malloy
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
William Russ
USA
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Četa v akci (1987) (seriál)
Florence Henderson
USA
Nejlepší seriály:
Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Studio 30 Rock (2006) (seriál)
Robert Briscoe Evans
USA
Nejlepší seriály:
Ally McBealová (1997) (seriál)
Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)
Who's the Boss? (1984) (seriál)
Christopher Hutson
Nejlepší seriály:
Akta X (1993) (seriál)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)
Don McManus
USA
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
Newsroom (2012) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Louie Anderson
USA
Nejlepší seriály:
Život s Louiem (1995) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Malý Sheldon (2017) (seriál)
Jami Gertz
USA
Nejlepší seriály:
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Kevin Cooney
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Greta Sesheta
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Hříšníci (2011) (seriál)
Gerry Becker
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Traveler (2007) (seriál)
Nedotknutelní (1993) (seriál)
Dakin Matthews
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Dexter (2006) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Peter Mackenzie
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)