Kamera:
Eric D. AndersenHudba:
Dana KaproffHrají:
Robert Hays, Michael Cavanaugh, Charles Randolph-Wright, Sharon Madden, Richard Fancy, John Anderson, Troy Evans, Brooke Bundy, Buck Taylor (více)Hrají
Robert Hays
USA
Nejlepší seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Michael Cavanaugh
USA
Nejlepší seriály:
Carnivale (2003) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)
Charles Randolph-Wright
Nejlepší seriály:
Poldové z Hill Street (1981) (seriál)
The Master (1984) (seriál)
Síla rodu (1981) (seriál)
Sharon Madden
USA
Nejlepší seriály:
Odpočívej v pokoji (2001) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Richard Fancy
USA
Nejlepší seriály:
The Chosen (2017) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
John Anderson
USA
Nejlepší seriály:
The Twilight Zone (1959) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Wanted: Dead or Alive (1958) (seriál)
Troy Evans
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)
Bosch (2014) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Brooke Bundy
USA
Nejlepší seriály:
Longstreet (1971) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Rawhide (1959) (seriál)
Buck Taylor
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Yellowstone (2018) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Patricia McPherson
USA
Nejlepší seriály:
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Skladiště 13 (2009) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál)
Jane Wyatt
USA
Nejlepší seriály:
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (seriál)
Erin Gray
USA
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
The Guild (2007) (seriál)
Star Trek Continues (2013) (seriál)
Ami Dolenz
USA
Nejlepší seriály:
Království temnot (2000) (seriál)
Tajné spisy psů - vyzvědačů (1998) (seriál)
Glory Days (1990) (seriál)
Phill Lewis
Uganda
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
David Spielberg
USA
Nejlepší seriály:
Zapadákov (1990) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Mork & Mindy (1978) (seriál)
Jeremy Slate
USA
Nejlepší seriály:
Longstreet (1971) (seriál)
Zadáno pro Alfreda Hitchcocka (1962) (seriál)
Jmenuju se Earl (2005) (seriál)
Christopher Kriesa
USA
Nejlepší seriály:
Kominského metoda (2018) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Alfred Hitchcock uvádí (1985) (seriál)
Cliff Potts
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Pomsta - s.r.n. (1998) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Castulo Guerra
Argentina
Nejlepší seriály:
The Fall Guy (1981) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Jerry Hardin
USA
Nejlepší seriály:
Ze Země na Měsíc (1998) (seriál)
The Golden Girls (1985) (seriál)
Akta X (1993) (seriál) - herec, a.z.